Archiwum aktualności

2020-09-04 | Plejada gwiazd na starcie Baja Poland 2020

Galeria sław światowego cross-country, kultowa już trasa wytyczona na poligonie drawskim, trzy dni ścigania w bardzo wymagających warunkach. W dobie koronawirusa rajd Baja Poland urósł do rangi próby generalnej najszybszych kierowców terenowych na świecie przed styczniowym Dakarem w Arabii Saudyjskiej. W szranki z nimi stanie między innymi załoga NAC Rally Team w składzie Paweł Molgo – Maciej Marton, która liczy na swoje doświadczenie i umiejętności jazdy w błotnistym terenie. 

czytaj więcej

2020-08-28 | NAC Rally Team triumfuje w 4V Rally Raid 2020

179,6 km/h – taką prędkość ustrzelił Pawłowi Molgo i Maciejowi Martonowi fotoradar na trasie zawodów 4V Rally Raid, które 22 sierpnia rozegrano w okolicach miasta Konstanca w Rumunii. Polacy momentami mknęli swoim Fordem F-150 jeszcze szybciej, a równocześnie znakomicie nawigowali, dzięki czemu po przejechaniu 345 kilometrów w terenie stanęli na najwyższym stopniu podium.

czytaj więcej

2020-07-26 | Zadecydowały niuanse. Załoga NAC Rally Team na podium Baja Szczecinek 2020

– Baja Szczecinek udowodniła, że potrafimy nawiązać rywalizację z tak znakomitymi zawodnikami jak Kuba Przygoński czy Mirek Zapletal, a to prawdziwy powód do dumy i satysfakcji! – mówi Paweł Molgo, który w duecie z Maciej Martonem zajął 3. miejsce na inauguracyjnej rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. 

czytaj więcej

2020-07-25 | Rajdowego fachu się nie zapomina! – mówi Paweł Molgo na półmetku rajdu Baja Szczecinek 2020

Drugie miejsce w klasie samochodów i trzecie w klasyfikacji generalnej RMPST zajmuje po pierwszym dniu zmagań w rajdzie Baja Szczecinek 2020 załoga NAC Rally Team – Paweł Molgo i Maciej Marton. Ich strata do prowadzących w rajdzie dakarowców – Kuby Przygońskiego i Timo Gottschalka wynosi zaledwie 35,5 sek., co zapowiada zacięty bój o zwycięstwo na sobotnich odcinkach specjalnych

czytaj więcej

2020-07-24 | Spragnieni walki – Paweł Molgo i Maciej Marton na starcie Baja Szczecinek 2020

– To będzie niezwykły sezon. Bardzo krótki i intensywny! Cieszę się z możliwości powrotu do jeżdżenia w terenie i rywalizacji na najwyższym poziomie – mówi Paweł Molgo (NAC Rally Team), obrońca tytułu wicemistrzowskiego przed startem I rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2020.

czytaj więcej