Archiwum aktualności

2020-11-07 | 1. dzień Baja Portalegre 2020 – błotne kąpiele załogi NAC Rally Team

- To był prawdziwy Armageddon! W trakcie całej naszej kariery nigdy z Januszem nie ścigaliśmy się w tak ekstremalnych warunkach! Momentami miałem wrażenie, że uczestniczę w rajdzie przeprawowym – mówi Paweł Molgo z NAC Rally Team, który razem z Januszem Jandrowiczem w piątek rozpoczął zmagania w rajdzie Baja Portalegre 500.

czytaj więcej

2020-11-06 | Załoga NAC Rally Team, Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz, dziś rozpoczyna zmagania w rajdzie Baja Portalegre 500

Załoga NAC Rally Team, Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz, dziś rozpoczyna zmagania w rajdzie Baja Portalegre 500. Wczorajszy dzień poświęciła na testy i rekonesans trasy prologu. Polacy są pod wrażeniem popularności, jaką cieszą się rajdy cross-country w Portugalii.

czytaj więcej

2020-11-04 | Portugalski debiut. NAC Rally Team na starcie Baja Portalegre 500

W Polsce skrócony sezon cross-country dobiegł już końca, ale dla spragnionych rajdowych emocji zawodników NAC Rally Team kilka rajdów w roku to zdecydowanie za mało. W poszukiwaniu nowych doznań w tym tygodniu udadzą się zatem do dalekiej Portugalii, by stanąć w szranki ze światową czołówką na trasie rajdu Baja Portalegre 500 zaliczanego do Pucharu Świata FIA w rajdach cross-country baja.

czytaj więcej

2020-09-05 | Plan wykonany – NAC Rally Team po prologu Baja Poland 2020

Plan wykonany – NAC Rally Team po prologu Baja Poland 2020

7-kilometrowy prolog to niewiele, jeśli spojrzeć z perspektywy blisko 350 kilometrów oesowych, które na zawodników startujących w Baja Poland 2020 czekają w sobotę, ale w zupełności wystarczająco, by sprawdzić formę i porównać ją z dyspozycją rywali. – Jest nieźle – stwierdza z zadowoleniem Paweł Molgo z zespołu NAC Ralky Team. – Zajęliśmy 7. pozycję w klasyfikacji Pucharu Świata, dzięki czemu w sobotę unikniemy zarówno przecierania trasy, jak i jazdy w ogonie stawki. Za nami uplasował się m.in. sam Stephane Peterhansel, co jest bardzo budujące.

czytaj więcej

2020-09-04 | Plejada gwiazd na starcie Baja Poland 2020

Galeria sław światowego cross-country, kultowa już trasa wytyczona na poligonie drawskim, trzy dni ścigania w bardzo wymagających warunkach. W dobie koronawirusa rajd Baja Poland urósł do rangi próby generalnej najszybszych kierowców terenowych na świecie przed styczniowym Dakarem w Arabii Saudyjskiej. W szranki z nimi stanie między innymi załoga NAC Rally Team w składzie Paweł Molgo – Maciej Marton, która liczy na swoje doświadczenie i umiejętności jazdy w błotnistym terenie. 

czytaj więcej