Archiwum aktualności

2020-07-26 | Zadecydowały niuanse. Załoga NAC Rally Team na podium Baja Szczecinek 2020

– Baja Szczecinek udowodniła, że potrafimy nawiązać rywalizację z tak znakomitymi zawodnikami jak Kuba Przygoński czy Mirek Zapletal, a to prawdziwy powód do dumy i satysfakcji! – mówi Paweł Molgo, który w duecie z Maciej Martonem zajął 3. miejsce na inauguracyjnej rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. 

czytaj więcej

2020-07-25 | Rajdowego fachu się nie zapomina! – mówi Paweł Molgo na półmetku rajdu Baja Szczecinek 2020

Drugie miejsce w klasie samochodów i trzecie w klasyfikacji generalnej RMPST zajmuje po pierwszym dniu zmagań w rajdzie Baja Szczecinek 2020 załoga NAC Rally Team – Paweł Molgo i Maciej Marton. Ich strata do prowadzących w rajdzie dakarowców – Kuby Przygońskiego i Timo Gottschalka wynosi zaledwie 35,5 sek., co zapowiada zacięty bój o zwycięstwo na sobotnich odcinkach specjalnych

czytaj więcej

2020-07-24 | Spragnieni walki – Paweł Molgo i Maciej Marton na starcie Baja Szczecinek 2020

– To będzie niezwykły sezon. Bardzo krótki i intensywny! Cieszę się z możliwości powrotu do jeżdżenia w terenie i rywalizacji na najwyższym poziomie – mówi Paweł Molgo (NAC Rally Team), obrońca tytułu wicemistrzowskiego przed startem I rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2020.

czytaj więcej

2019-12-05 | Z Fordem za pan brat. NAC Rally Team podsumowuje sezon 2019

– Tegoroczny sezon przypominał sinusoidę – część planów się udała, część nie. Z wielu występów jestem zadowolony, jednak kilka poszło zupełnie nie po naszej myśli. Ale jak na pierwszy rok startów nowym autem generalnie narzekać nie mogę – mówi Paweł Molgo, wicemistrz Polski w rajdach terenowych.

czytaj więcej

2019-10-20 | II dzień Baja Europe 2019 – plan wykonany

Choć samochód rajdowy w starciu ze zwinnym UTV-em teoretycznie nie ma większych szans na krętej trasie prowadzącej przez las, to jednak Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz zaprezentowali mistrzowskie umiejętności, wygrywając podczas drugiego dnia Baja Europe jeden z oesów i zajmując drugą lokatę na drugim z odcinków, gdzie szybsi od nich okazali się jedynie zwycięzcy klasyfikacji generalnej – Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz startujący Can-Amem. W klasie samochodów załoga NAC Rally Team nie miała sobie jednak równych, a tym samym przypieczętowała swój sukces w cyklu rocznym RMPST, sięgając po tytuł wicemistrzów Polski.

czytaj więcej