Archiwum aktualności

2019-09-25 | Teatr dwóch aktorów. Pasjonujący pojedynek Zapletala i Molgo w Szczecinku

– Z takim rywalem jak Mirek Zapletal nie wstyd jest przegrać! Tym bardziej że walczyliśmy jak równy z równym, pozostawiając resztę rywali z tyłu. Oczywiście pozostaje mały niedosyt, bo każdy celuje w zwycięstwo, ale i tak wróciliśmy do domu bardzo zadowoleni – mówi Paweł Molgo po zajęciu 2. miejsca w rajdzie Baja Szczecinek, który był przedostatnią rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2019.

czytaj więcej

2019-09-01 | Seria niefortunnych zdarzeń. NAC Rally Team wycofuje się z Orlen Baja Poland 2019

- Od samego początku sobotniego etapu czułem, że to nie mój dzień. Mimo to walczyliśmy, ale nic nie szło, tak jak powinno. W końcu nasze auto samo dało nam wyraźny znak, że nie chce jechać dalej, więc postanowiliśmy go posłuchać – mówi Paweł Molgo, który by nie ryzykować poważniejszego uszkodzenia rajdówki, wycofał się z rajdu.

czytaj więcej

2019-08-30 | NAC Rally Team na starcie Orlen Baja Poland 2019

W otoczeniu gwiazd światowego motosportu Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz rozpoczęli w piątek (30.08) zmagania w zawodach Orlen Baja Poland, polskiej rundzie Pucharu Świata FIA w rajdach cross-country. Załoga NAC Rally Team zajmująca obecnie drugie miejsce w klasyfikacji rocznej mistrzostw Polski prolog pokonała zgodnie z założonym planem, finiszując tuż za Orlando Terranovą, aktualnym liderem Pucharu Świata. 7-kilometrową trasę najszybciej przejechał Kuba Przygoński, który o 2,5 sek. wyprzedził Krzysztofa Hołowczyca. 

czytaj więcej

2019-08-05 | Do trzech razy sztuka! NAC Rally Team wygrywa rajd Polskie Safari 2019

– Nareszcie! Odczarowaliśmy Przasnysz i pokonaliśmy naszego odwiecznego rywala, Mirka Zapletala! Tegoroczna edycja rajdu Polskie Safari ułożyła się w pełni po naszej myśli – mówił na mecie zawodów Paweł Molgo, który w duecie z Januszem Jandrowiczem po sześciu pasjonujących odcinkach specjalnych uzyskał najlepszy czas wśród załóg samochodowych.

czytaj więcej

2019-08-02 | Odczarować Polskie Safari! Załoga NAC Rally Team na starcie trzeciej rundy RMPST

Zawody rozgrywane na „własnym boisku” i przed „własną publicznością” często nie są lubiane przez sportowców ze względu na presję, która im towarzyszy, oraz charakterystyczny dla nich...  brak szczęścia, niweczący często cały wysiłek. Taki właśnie dla załogi NAC Rally Team jest rajd Polskie Safari, odbywający się w podwarszawskim Przasnyszu. W najbliższy weekend Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz po raz trzeci staną na jego starcie z mocnym postanowieniem dotarcia do mety – najlepiej z jak najwyższym rezultatem. 

czytaj więcej