Archiwum aktualności

2020-08-28 | NAC Rally Team triumfuje w 4V Rally Raid 2020

179,6 km/h – taką prędkość ustrzelił Pawłowi Molgo i Maciejowi Martonowi fotoradar na trasie zawodów 4V Rally Raid, które 22 sierpnia rozegrano w okolicach miasta Konstanca w Rumunii. Polacy momentami mknęli swoim Fordem F-150 jeszcze szybciej, a równocześnie znakomicie nawigowali, dzięki czemu po przejechaniu 345 kilometrów w terenie stanęli na najwyższym stopniu podium.

czytaj więcej

2020-07-26 | Zadecydowały niuanse. Załoga NAC Rally Team na podium Baja Szczecinek 2020

– Baja Szczecinek udowodniła, że potrafimy nawiązać rywalizację z tak znakomitymi zawodnikami jak Kuba Przygoński czy Mirek Zapletal, a to prawdziwy powód do dumy i satysfakcji! – mówi Paweł Molgo, który w duecie z Maciej Martonem zajął 3. miejsce na inauguracyjnej rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. 

czytaj więcej

2020-07-25 | Rajdowego fachu się nie zapomina! – mówi Paweł Molgo na półmetku rajdu Baja Szczecinek 2020

Drugie miejsce w klasie samochodów i trzecie w klasyfikacji generalnej RMPST zajmuje po pierwszym dniu zmagań w rajdzie Baja Szczecinek 2020 załoga NAC Rally Team – Paweł Molgo i Maciej Marton. Ich strata do prowadzących w rajdzie dakarowców – Kuby Przygońskiego i Timo Gottschalka wynosi zaledwie 35,5 sek., co zapowiada zacięty bój o zwycięstwo na sobotnich odcinkach specjalnych

czytaj więcej

2020-07-24 | Spragnieni walki – Paweł Molgo i Maciej Marton na starcie Baja Szczecinek 2020

– To będzie niezwykły sezon. Bardzo krótki i intensywny! Cieszę się z możliwości powrotu do jeżdżenia w terenie i rywalizacji na najwyższym poziomie – mówi Paweł Molgo (NAC Rally Team), obrońca tytułu wicemistrzowskiego przed startem I rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2020.

czytaj więcej

2019-12-05 | Z Fordem za pan brat. NAC Rally Team podsumowuje sezon 2019

– Tegoroczny sezon przypominał sinusoidę – część planów się udała, część nie. Z wielu występów jestem zadowolony, jednak kilka poszło zupełnie nie po naszej myśli. Ale jak na pierwszy rok startów nowym autem generalnie narzekać nie mogę – mówi Paweł Molgo, wicemistrz Polski w rajdach terenowych.

czytaj więcej