Archiwum aktualności

2016-09-15 | V etap Balkan Offroad Rallye – bałkański Hannibal

Po blisko 500 kilometrach jazdy zawodnicy walczący w Balkan Offroad Rallye dotarli nad Morze Czarne, przekraczając półmetek rajdu. Doskonale spisują się nasi jedynacy w klasie ekstremalnej – Zibi Popielarczyk i Daniel Potocki, którzy awansowali na 2. miejsce w „generalce”. W klasie cross-country udany dzień miały wszystkie trzy polskie załogi: Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz uzyskali 4. czas dnia, Adam Bomba i Michał Bomba – 6., a Paweł Oleszczak i Andrzej Wieczorek – 11. Awaria techniczna Hiluxa uniemożliwiała dotarcie do mety załodze liderów – Konstantinovi Cholakovi i Ivaylo Zhekovi, którzy spadli na odległe miejsce w klasyfikacji.

czytaj więcej

2016-09-14 | IV etap Balkan Offroad Rallye – dzień pełen wrażeń

Na rozgrywanym w Bułgarii Balkan Offroad Rallye nikt nie może narzekać na nudę! Auta się psują i trzeba je naprawiać, zawodnicy popełniają błędy, a później próbują odzyskać stracony czas. I nawet ratownicy (z Polski!) mają pełne ręce roboty. Rajd dotarł do półmetka, ale wiele jeszcze może się na nim wydarzyć.

czytaj więcej

2016-09-13 | Załoga NAC Rally Team awansuje w klasyfikacji generalnej Balkan Offroad Rallye

Mistrzowie Polski w rajdach terenowych, Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz, pewnie wygrali III etap rajdu Balkan Offroad Rallye, najdłuższego maratonu off-roadowego w Europie i awansowali na 5. miejsce w klasyfikacji generalnej. Załoga NAC Rally Team zmuszona jest odrabiać straty spowodowane pechową awarią, która poprzedniego dnia zatrzymała ją na trasie. Polacy są jednak dobrej myśli: – Przed nami jeszcze ponad 1000 kilometrów ścigania po bezdrożach Bułgarii. Mimo bardzo trudnej nawigacji, dziś chwilami mknęliśmy z prędkością 170 km/h. Nie poddajemy się i zamierzamy walczyć aż do samej mety! – zapowiada Paweł Molgo.

czytaj więcej

2016-09-12 | II etap Balkan Offroad Rallye 2016 – rajdowe przebieranki

Wśród zapierających dech w piersiach górskich krajobrazów toczyła się walka na drugim, niedzielnym etapie Balkan Offroad Rallye 2016. - Ten tylko dzień wystarczył, by uznać, że warto było przyjechać do Bułgarii! Widoki, krajobrazy, trasy – genialne!

czytaj więcej

2016-09-10 | NAC Rally Team na starcie Balkan Offroad Rallye

120 ekip wyruszyło w sobotę spod katedry Aleksandra Newskiego w Sofii na trasę rajdu Balkan Offroad Rallye – najdłuższego maratonu off-rodowego w Europie. Na starcie zawodów stawili się między innymi aktualni mistrzowie Polski w rajdach terenowych – Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz reprezentujący barwy zespołu NAC Rally Team, którzy na pierwszym etapie zajęli 4. miejsce w klasie cross-country. 

czytaj więcej