Archiwum aktualności

2016-05-18 | Bartosz Siek – w terenowej izbie przyjęć

Mówią o nim „Off-road Doctor”, bo specjalizuje się w leczeniu, operacjach i rehabilitacji terenówek. Nie boi się nawet dokonywać pod presją czasu tak skomplikowanych zabiegów jak transplantacje na żywym organizmie. Większość jego pacjentów wraca do pełni sił i długo jeszcze cieszy się zdrowiem. - Kocham wszystko, co ma silnik, koła i kierownicę! Poprawianie „fabryki” to może życiowe hobby - deklaruje Bartosz Siek, który podczas lipcowego Silk Way Rally będzie sprawował pieczę nad rajdówkami NAC Rally Team.

czytaj więcej

2016-05-11 | My name is Tracz. Andrzej Tracz

Jest byłym żołnierzem zawodowym rozpoznania, dzięki czemu potrafi profesjonalnie podsłuchiwać, zna alfabet Morse'a i jeśli trzeba, za pomocą małego radyjka nawiąże łączność z Nowym Jorkiem. Nie lubi monotonnego życia, dlatego skacze ze spadochronem, eksploruje jaskinie, pływa po morzach i oceanach (jest dumnym posiadaczem większości „wodnych” patentów). W poszukiwaniu dalszych ekstremalnych doznań Andrzej Tracz dołączył do zespołu serwisowego Rally4x4 obsługującego NAC Rally Team, z którym w lipcu wyruszy na Silk Way Rally 2016. 

czytaj więcej

2016-04-29 | Adam Spurtacz - inżynier obieżyświat

NAC Rally Team tworzą osoby nietuzinkowe, takie jak szef serwisantów, Adam Spurtacz - Polak urodzony w Australii (stąd jego pseudonim "Kangur"), któremu w życiu udało się połączyć - co niełatwe - pasję oraz pracę. Jako dyplomowany inżynier od lat troszczy się niestrudzenie o stan techniczny samochodów zespołu, których osiągnięcia - między innymi dwa zdobyte mistrzostwa Polski oraz zwycięstwo w Africa Eco Race - dowodzą, że ze swoich zdań wywiązuje się znakomicie.

czytaj więcej

2016-04-03 | Seryjni zwycięzcy. Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz wygrywają Carmont Baja Drawsko 2016 w grupie aut seryjnych

Zamiana Toyoty Hilux T1, którą dwukrotnie w ostatnich latach zwyciężali Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych, na Toyotę Land Cruiser T2 nie wywarła na nich żadnego wrażenia. Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz znów stanęli na najwyższym stopniu podium - w rajdzie Carmont Baja Drawsko zwyciężyli w grupie aut seryjnych. 

czytaj więcej

2016-04-01 | Poligon testowy - NAC Rally Team na starcie Carmont Baja Drawsko 2016

Najlepsza załoga dwóch ostatnich sezonów Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, czy Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz, w piątek stanie na starcie rajdu Carmont Baja Drawsko (1-2 kwietnia), który zainauguruje nowy sezon RMPST. Zawodnicy NAC Rally Team w tym roku nie zamierzają jednak walczyć w obronie tytułu mistrzowskiego. Zawody na drawskim poligonie mają być egzaminem dla Toyoty Land Cruiser T2, którą w lipcu wystartują w rajdzie Silk Way Rally. 

czytaj więcej