Archiwum aktualności

2016-03-15 | Zwycięskiego składu nie zmienia się! NAC Rally Team rozpoczyna operację Silk Way Rally 2016

W styczniu 2015 wygrali rajd Africa Eco Race w grupie aut seryjnych. Jesienią zapewnili sobie drugie z rzędu zwycięstwo w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych. Na laurach spoczywać jednak nie zamierzają, a zamiast tego wyznaczają sobie coraz ambitniejsze cele. W lipcu 2016 zawodnicy NAC Rally Team zmierzą się z liczącą 9000 kilometrów trasą Silk Way Rally - dwutygodniowego maratonu z Moskwy do Pekinu, który ma ambicje stać się godnym rywalem słynnego Dakaru. 

czytaj więcej

2016-03-01 | Toyota Hilux T1 - klasa mistrzowska

Najlepsza w Polsce i jedna z najlepszych na świecie - Toyota Hilux T1 to wyczynowa rajdówka cross-country, której nie trzeba reklamować, bowiem wyniki osiągane przez Giniela De Villiersa w Dakarze (dwukrotnie 2. i dwukrotnie 3. miejsce) czy Pawła Molgo w RMPST (tytuł mistrzowski w roku 2015) świadczą same za siebie. Jakie sekrety skrywa konstrukcja auta, który narodził się w dalekiej Republice Południowej Afryki?

czytaj więcej

2016-02-03 | Sukces załogi NAC Rally Team w 19. Historycznym Rajdzie Monte Carlo

Gdy zawodzi współczesna technika, trzeba sobie radzić jak za dawnych lat. Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz w skutek awarii urządzeń nawigacyjnych rywalizowali na większości odcinków specjalnych 19. Historycznego Rajdu Monte Carlo, korzystając ze... zwykłego stopera. Kłopoty techniczne, które zepchnęły ich w otchłań klasyfikacji generalnej (na 140. miejsce po 5. oesie), nie zabiły w nich jednak ducha walki. Po heroicznym boju załoga NAC Rally Team odnotowała spektakularny awans do czołowej dwudziestki najważniejszego "klasyka" w Europie.

czytaj więcej

2016-01-28 | Załoga NAC Rally Team na starcie 19. Historycznego Rajdu Monte Carlo

Zawodnicy NAC Rally Team lubią skrajne wyzwania. W listopadzie ubiegłego roku ścigali się w Historycznym Rajdzie Safari po bezdrożach Kenii i Tanzanii, a już w najbliższy weekend staną na starcie Historycznego Rajdu Monte Carlo, którego trasa prowadzi wyasfaltowanymi serpentynami przez alpejskie przełęcze. W Afryce doskwierały im upał, błoto i kurz, a we Francji czekają mróz, śnieg i lód, z którymi jak zawsze zmierzą się w swoim... Fiacie 125p.

czytaj więcej

2015-12-20 | 5 lat sukcesów. NAC Rally Team świętuje zdobycie kolejnego mistrzowskiego tytułu

Przypadkowe spotkanie Pawła Molgo i Piotra Domownika, do którego doszło dokładnie 5 lat temu, zaowocowało powstaniem zespołu NAC Rally Team, mogącego dziś poszczycić się wieloma sukcesami, w tym kilkukrotnym zdobyciem tytułu mistrza Polski oraz triumfem w maratonie Africa Eco Race w klasie samochodów seryjnych. 19 grudnia na Gali Sportu Samochodowego w Warszawie Paweł Molgo wraz z pilotem Januszem Jandrowiczem odebrali trofeum za zwycięstwo odniesione drugi rok z rzędu w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

czytaj więcej