Archiwum aktualności

2015-12-20 | 5 lat sukcesów. NAC Rally Team świętuje zdobycie kolejnego mistrzowskiego tytułu

Przypadkowe spotkanie Pawła Molgo i Piotra Domownika, do którego doszło dokładnie 5 lat temu, zaowocowało powstaniem zespołu NAC Rally Team, mogącego dziś poszczycić się wieloma sukcesami, w tym kilkukrotnym zdobyciem tytułu mistrza Polski oraz triumfem w maratonie Africa Eco Race w klasie samochodów seryjnych. 19 grudnia na Gali Sportu Samochodowego w Warszawie Paweł Molgo wraz z pilotem Januszem Jandrowiczem odebrali trofeum za zwycięstwo odniesione drugi rok z rzędu w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

czytaj więcej

2015-12-18 | Satysfakcja gwarantowana - rozmowa z Pawłem Molgo po występie w East African Safari Classic Rally 2015

Uważam East African Safari Classic Rally 2015 za najwspanialsze i zarazem najtrudniejsze zawody, w jakich kiedykolwiek NAC Rally Team brał udział. Ów historyczny rajd swoimi trudnościami przewyższa nawet znane mi z autopsji terenowe supermaratony: Africa Eco Race czy Silk Way Rally. Spełniłem swoje marzenie z czasów młodości i chętnie spełnię je po raz kolejny! - mówi Paweł Molgo po powrocie do kraju z East African Safari Classic Rally 2015.

czytaj więcej

2015-11-26 | NAC Rally Team na East African Safari Classic Rally - udany rekonesans

Maratony to jedyny rodzaj rywalizacji sportowej, w której zwycięzcą jest każdy bez wyjątku, kto osiąga metę. Biało-czerwony Mercedes polskiej załogi NAC Rally Team, którą tworzą Paweł Molgo i Piotr Domownik, w wyniku awarii silnika nie jest w stanie już uczestniczyć w walce na oesach rajdu East African Safari Classic Rally, ale mimo to wciąż zmierza w kierunku Mombasy, gdzie w najbliższy piątek zakończą się zawody.

czytaj więcej

2015-11-22 | IV etap East African Safari Classic Rally. W połowie drogi do celu

Mercedes 450 SLC zespołu NAC Rally Team pomimo swych 36 lat w metryce dzielnie znosi wyczerpującą rywalizację w rajdzie East African Safari Classic Rally, na którą zabrali go Paweł Molgo i Piotr Domownik - specjaliści od walki na bezdrożach przyzwyczajeni do prowadzenia rajdowych terenówek z napędem 4x4. Ich off-roadowe doświadczenie bardzo przydaje się podczas jazdy tylnonapędowym Mercedesem po drogach Kenii i Tanzanii.

czytaj więcej

2015-11-21 | III etap East African Safari Classic Rally 2015. Terapia młotkiem

Pomimo problemów technicznych i nadspodziewanych trudności na trasie załoga NAC Rally Team bez wytchnienia walczy w rajdzie East African Safari Classic Rally 2015, mając za rywali tak znakomitych kierowców jak choćby Stig Blomqvist (mistrz świata WRC z 1984 roku) czy Grégoire De Mevius (rajdowy mistrz Belgii, dwukrotnie ósmy w rajdzie Dakar). Po dwóch etapach Paweł Molgo i Piotr Domownik plasowali się na miejscu 32. Etap trzeci (sobotni) ponownie do łatwych nie należał.

czytaj więcej