Archiwum aktualności

2015-11-20 | W cieniu Kilimandżaro. NAC Rally Team walczy na trasie East African Safari Classic Rally 2015

Paweł Molgo i Piotr Domownik pokonali już dwa inauguracyjne etapy rajdu East African Safari Classic Rally, spotykając na swej drodze między innymi ośnieżone Kilimandżaro. Ich zachwyt rajdem rośnie wprost proporcjonalnie do długości trwania rywalizacji. Zdaniem załogi NAC Rally Team to najtrudniejsze zawody, w jakich kiedykolwiek brała udział!

czytaj więcej

2015-11-19 | NAC Rally Team na starcie East African Safari Classic Rally 2015

Obaj są specjalistami od off-roadu, a jednak najbliższy tydzień spędzą w kabinie tylnonapędowego Mercedesa 450 SLC. Paweł Molgo i Piotr Domownik, czyli aktualny oraz były mistrz Polski w rajdach terenowych, połączyli siły, by zmierzyć się z legendą Rajdu Safari. 19 listopada rozpoczęli walkę w East African Safari Classic Rally 2015 - tygodniowym maratonie, którego trasa wiedzie po drogach (i bezdrożach) Kenii i Tanzanii.

czytaj więcej

2015-10-25 | NAC Rally Team po raz drugi z rzędu triumfuje 
w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych

Po pasjonującej walce i dramatycznych zwrotach akcji Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz reprezentujący zespół NAC Rally Team po raz drugi z rzędu triumfują w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych. - Takich zawodów w swojej karierze jeszcze nie przeżyłem! Losy tytułu rozstrzygnęły się - dosłownie! - na ostatnim oesie. Niezmiernie cieszę się, że osiągnęliśmy założony przez nas cel - mówi dwukrotny mistrz Polski, Paweł Molgo.

czytaj więcej

2015-10-22 | NAC Rally Team na starcie finałowej rundy RMPST 2015. 
Powtórne mistrzostwo na wyciągnięcie ręki


Dawno się nie zdarzyło, by ta sama załoga dwukrotnie z rzędu triumfowała w kolejnych sezonach Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Wyjątkową szansę, by tego dokonać, mają Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz reprezentujący barwy zespołu NAC Rally Team, którzy w zbliżający się weekend będą walczyć w Żaganiu i Szprotawie na zawodach Baja Inter Cars w obrotnie tytułu mistrzowskiego zdobytego przed rokiem.

czytaj więcej

2015-10-01 | Rajdowa logistyka, czyli wielkie pakowanie przed East African Safari Classic Rally 2015

Wyjazd na rajd zagraniczny, aby się udał, musi być zaplanowany i, co istotne, przypilnowany przez specjalistę, który bez kłopotu odnajduje się w świecie przepisów, regulaminów, ubezpieczeń, dokumentów przewozowych oraz innych formalności. Bywa zwykle, że sprawami tymi zajmują się team managerowie lub - w wersji niskobudżetowej - sami sportowcy ryzykujący jednak, że zmęczenie, którym okupione są zwykle przygotowania do zawodów, dopadnie ich zanim jeszcze staną na starcie rajdu. Przed wyjazdem do Kenii na East African Safari Classic Rally 2015 zespół NAC Rally Team zadania te powierzył Kamilowi Jabłońskiemu, który jest dyplomowanym logistykiem (a na co dzień również redaktorem portalu Terenowo.pl).

czytaj więcej