Archiwum aktualności

2015-12-18 | Satysfakcja gwarantowana - rozmowa z Pawłem Molgo po występie w East African Safari Classic Rally 2015

Uważam East African Safari Classic Rally 2015 za najwspanialsze i zarazem najtrudniejsze zawody, w jakich kiedykolwiek NAC Rally Team brał udział. Ów historyczny rajd swoimi trudnościami przewyższa nawet znane mi z autopsji terenowe supermaratony: Africa Eco Race czy Silk Way Rally. Spełniłem swoje marzenie z czasów młodości i chętnie spełnię je po raz kolejny! - mówi Paweł Molgo po powrocie do kraju z East African Safari Classic Rally 2015.

czytaj więcej

2015-11-26 | NAC Rally Team na East African Safari Classic Rally - udany rekonesans

Maratony to jedyny rodzaj rywalizacji sportowej, w której zwycięzcą jest każdy bez wyjątku, kto osiąga metę. Biało-czerwony Mercedes polskiej załogi NAC Rally Team, którą tworzą Paweł Molgo i Piotr Domownik, w wyniku awarii silnika nie jest w stanie już uczestniczyć w walce na oesach rajdu East African Safari Classic Rally, ale mimo to wciąż zmierza w kierunku Mombasy, gdzie w najbliższy piątek zakończą się zawody.

czytaj więcej

2015-11-22 | IV etap East African Safari Classic Rally. W połowie drogi do celu

Mercedes 450 SLC zespołu NAC Rally Team pomimo swych 36 lat w metryce dzielnie znosi wyczerpującą rywalizację w rajdzie East African Safari Classic Rally, na którą zabrali go Paweł Molgo i Piotr Domownik - specjaliści od walki na bezdrożach przyzwyczajeni do prowadzenia rajdowych terenówek z napędem 4x4. Ich off-roadowe doświadczenie bardzo przydaje się podczas jazdy tylnonapędowym Mercedesem po drogach Kenii i Tanzanii.

czytaj więcej

2015-11-21 | III etap East African Safari Classic Rally 2015. Terapia młotkiem

Pomimo problemów technicznych i nadspodziewanych trudności na trasie załoga NAC Rally Team bez wytchnienia walczy w rajdzie East African Safari Classic Rally 2015, mając za rywali tak znakomitych kierowców jak choćby Stig Blomqvist (mistrz świata WRC z 1984 roku) czy Grégoire De Mevius (rajdowy mistrz Belgii, dwukrotnie ósmy w rajdzie Dakar). Po dwóch etapach Paweł Molgo i Piotr Domownik plasowali się na miejscu 32. Etap trzeci (sobotni) ponownie do łatwych nie należał.

czytaj więcej

2015-11-20 | W cieniu Kilimandżaro. NAC Rally Team walczy na trasie East African Safari Classic Rally 2015

Paweł Molgo i Piotr Domownik pokonali już dwa inauguracyjne etapy rajdu East African Safari Classic Rally, spotykając na swej drodze między innymi ośnieżone Kilimandżaro. Ich zachwyt rajdem rośnie wprost proporcjonalnie do długości trwania rywalizacji. Zdaniem załogi NAC Rally Team to najtrudniejsze zawody, w jakich kiedykolwiek brała udział!

czytaj więcej