Archiwum aktualności

2019-10-20 | II dzień Baja Europe 2019 – plan wykonany

Choć samochód rajdowy w starciu ze zwinnym UTV-em teoretycznie nie ma większych szans na krętej trasie prowadzącej przez las, to jednak Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz zaprezentowali mistrzowskie umiejętności, wygrywając podczas drugiego dnia Baja Europe jeden z oesów i zajmując drugą lokatę na drugim z odcinków, gdzie szybsi od nich okazali się jedynie zwycięzcy klasyfikacji generalnej – Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz startujący Can-Amem. W klasie samochodów załoga NAC Rally Team nie miała sobie jednak równych, a tym samym przypieczętowała swój sukces w cyklu rocznym RMPST, sięgając po tytuł wicemistrzów Polski.

czytaj więcej

2019-10-19 | I dzień Baja Europe 2019 – złe dobrego początki

– W tym roku towarzyszy nam zmienne szczęście – raz idzie nam lepiej, a raz nieco gorzej. Podczas pierwszego dnia Baja Europe było podobnie: po kiepskim otwarciu odrobiliśmy straty i aktualnie prowadzimy w klasie samochodów, a w generalce zajmujemy drugą lokatę – opowiada Paweł Molgo z zespołu NAC Rally Team, który wraz z Januszem Jandrowiczem zmierza po tytuł wicemistrza Polski w rajdach terenowych.

czytaj więcej

2019-09-25 | Teatr dwóch aktorów. Pasjonujący pojedynek Zapletala i Molgo w Szczecinku

– Z takim rywalem jak Mirek Zapletal nie wstyd jest przegrać! Tym bardziej że walczyliśmy jak równy z równym, pozostawiając resztę rywali z tyłu. Oczywiście pozostaje mały niedosyt, bo każdy celuje w zwycięstwo, ale i tak wróciliśmy do domu bardzo zadowoleni – mówi Paweł Molgo po zajęciu 2. miejsca w rajdzie Baja Szczecinek, który był przedostatnią rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2019.

czytaj więcej

2019-09-01 | Seria niefortunnych zdarzeń. NAC Rally Team wycofuje się z Orlen Baja Poland 2019

- Od samego początku sobotniego etapu czułem, że to nie mój dzień. Mimo to walczyliśmy, ale nic nie szło, tak jak powinno. W końcu nasze auto samo dało nam wyraźny znak, że nie chce jechać dalej, więc postanowiliśmy go posłuchać – mówi Paweł Molgo, który by nie ryzykować poważniejszego uszkodzenia rajdówki, wycofał się z rajdu.

czytaj więcej

2019-08-30 | NAC Rally Team na starcie Orlen Baja Poland 2019

W otoczeniu gwiazd światowego motosportu Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz rozpoczęli w piątek (30.08) zmagania w zawodach Orlen Baja Poland, polskiej rundzie Pucharu Świata FIA w rajdach cross-country. Załoga NAC Rally Team zajmująca obecnie drugie miejsce w klasyfikacji rocznej mistrzostw Polski prolog pokonała zgodnie z założonym planem, finiszując tuż za Orlando Terranovą, aktualnym liderem Pucharu Świata. 7-kilometrową trasę najszybciej przejechał Kuba Przygoński, który o 2,5 sek. wyprzedził Krzysztofa Hołowczyca. 

czytaj więcej