Archiwum aktualności

2019-08-30 | NAC Rally Team na starcie Orlen Baja Poland 2019

W otoczeniu gwiazd światowego motosportu Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz rozpoczęli w piątek (30.08) zmagania w zawodach Orlen Baja Poland, polskiej rundzie Pucharu Świata FIA w rajdach cross-country. Załoga NAC Rally Team zajmująca obecnie drugie miejsce w klasyfikacji rocznej mistrzostw Polski prolog pokonała zgodnie z założonym planem, finiszując tuż za Orlando Terranovą, aktualnym liderem Pucharu Świata. 7-kilometrową trasę najszybciej przejechał Kuba Przygoński, który o 2,5 sek. wyprzedził Krzysztofa Hołowczyca. 

czytaj więcej

2019-08-05 | Do trzech razy sztuka! NAC Rally Team wygrywa rajd Polskie Safari 2019

– Nareszcie! Odczarowaliśmy Przasnysz i pokonaliśmy naszego odwiecznego rywala, Mirka Zapletala! Tegoroczna edycja rajdu Polskie Safari ułożyła się w pełni po naszej myśli – mówił na mecie zawodów Paweł Molgo, który w duecie z Januszem Jandrowiczem po sześciu pasjonujących odcinkach specjalnych uzyskał najlepszy czas wśród załóg samochodowych.

czytaj więcej

2019-08-02 | Odczarować Polskie Safari! Załoga NAC Rally Team na starcie trzeciej rundy RMPST

Zawody rozgrywane na „własnym boisku” i przed „własną publicznością” często nie są lubiane przez sportowców ze względu na presję, która im towarzyszy, oraz charakterystyczny dla nich...  brak szczęścia, niweczący często cały wysiłek. Taki właśnie dla załogi NAC Rally Team jest rajd Polskie Safari, odbywający się w podwarszawskim Przasnyszu. W najbliższy weekend Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz po raz trzeci staną na jego starcie z mocnym postanowieniem dotarcia do mety – najlepiej z jak najwyższym rezultatem. 

czytaj więcej

2019-07-30 | Sezon dopiero się rozkręca! Rajdowe plany NAC Rally Team na drugą połowę 2019 r.

Po wakacyjnej przerwie zawodnicy NAC Rally Team wracają na rajdowe trasy! Już w najbliższy weekend Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz staną do walki o punkty Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych na starcie rajdu Polskie Safari w Przasnyszu. Druga połowa sezonu będzie dla nich bardzo intensywna, a jej ukoronowaniem będzie występ polskiej załogi za kierownicą nowego auta w klasycznym Rajdzie Safari rozgrywanym na terenach Kenii i Tanzanii. 


czytaj więcej

2019-06-12 | Sztuka wyboru. Załoga NAC Rally Team zajmuje 2. miejsce w Rajdzie Terenowym Geotermia Lądek-Zdrój

Po piątkowym, nieco pechowym rozpoczęciu zmagań w Rajdzie Terenowym Geotermia Lądek-Zdrój Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz w sobotę rzucili się do odrabiania strat. Ostatecznie na mecie zameldowali się z wyśmienitym drugim wynikiem w grupie rajdówek T1.

czytaj więcej