Archiwum aktualności

2015-08-30 | Zadanie wykonane - załoga NAC Rally Team w TOP10 rajdu Baja Poland 2015

Wywalczenie miejsca w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników było celem, jaki Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz wyznaczyli sobie przed rozpoczęciem rywalizacji w rajdzie Baja Poland 2015. Zadanie to wykonali w stu procentach, zajmując 10. lokatę w klasyfikacji generalnej silnie obsadzonych zawodów. 

czytaj więcej

2015-08-29 | Równe tempo załogi NAC Rally Team w rajdzie Baja Poland 2015

- Cieszę się, że nawiązujemy walkę z czołowymi zawodnikami Pucharu Świata FIA, a w klasyfikacji generalnej pukamy do TOP10 - mówi Paweł Molgo z zespołu NAC Rally Team, który sobotnie oesy Baja Poland 2015 pokonał równym, mocnym tempem. - Znamy swoje miejsce w szeregu i nie zamierzamy nadmiernie ryzykować przed rozstrzygającymi zawodami, które odbędą się w Żaganiu. 

czytaj więcej

2015-08-29 | Zgodnie z planem - NAC Rally Team na prologu Baja Poland 2015

6,5-kilometrowy prolog rozpoczął zmagania czołowych zawodników cross-country na świecie w rajdzie Baja Poland 2015. "Rozgrzewkowy" superoes wygrał dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar - Nasser Al-Attiyah. 26 sekund po nim na mecie zameldowali się aktualni mistrzowie Polski - Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz. 

czytaj więcej

2015-08-25 | NAC Rally Team gotowy do startu w Baja Poland 2015

W gronie najlepszych załóg cross-country na świecie przyjdzie Pawłowi Molgo i Januszowi Jandrowiczowi (NAC Rally Team) rywalizować w zawodach Baja Poland, które już w najbliższy weekend (28-30.08) odbędą się w Szczecinie. Aktualni mistrzowie Polski porównają swe siły między innymi ze słynnym Katarczykiem Nasserem Al-Attiyahem, dwukrotnym zwycięzcą rajdu Dakar. 

czytaj więcej

2015-07-12 | Walka nabiera rumieńców. Załoga NAC Rally Team utrzymuje pozycję lidera w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych

- Cóż, każda dobra seria musi kiedyś mieć swój koniec... - mówi Paweł Molgo, który po dziewięciu występach z rzędu zakończonych zdobyciem miejsca na podium, niestety nie dotarł do mety rajdu Polskie Safari - czwartej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. 

czytaj więcej