Archiwum aktualności

2015-07-11 | NAC Rally Team walczy na własnym boisku. Rozpoczął się rajd Polskie Safari 2015

Wielokrotnie ścigali się w Afryce, różnych krajach Europy, na wielu rajdach w Polsce, ale nigdy nie mieli okazji, by spróbować swych sił za kierownicą rajdowej terenówki w swoim rodzinnym mieście. 

czytaj więcej

2015-06-29 | Mercedes 450 SLC - gotowy na Safari

Choć do rozpoczęcia East African Safari Classic Rally 2015 dzieli ich jeszcze pięć miesięcy, Paweł Molgo i Piotr Domownik są już myślami w Afryce. Mercedes 450 SLC, który został przez nich przebudowany specjalnie na te zawody, zaliczył ostatnio udane testy na szutrowych, mazurskich trasach. - Wystarczy poprawić detale i samochód będzie gotowy. To jednak nie wszystko. Przed nami kolejne sesje treningowe - mówią Polacy.

czytaj więcej

2015-06-16 | Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz zwyciężają rajd Baja Czarne 2015

Po pasjonującej walce Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz zwyciężyli rajd Baja Czarne, stanowiący 3. rundę Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Na półmetku cyklu załoga NAC Rally Team jest na właściwej drodze do obrony tytułu mistrzowskiego wywalczonego przed rokiem.

czytaj więcej

2015-06-12 | NAC Rally Team na starcie Baja Czarne, 3. rundy RMPST

154 kilometry – tylko i aż tyle pokonają zawodnicy w trakcie rajdu Baja Czarne, 3. rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, która dziś startuje w Czarnem. Dla Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza, zdobywców tytułu mistrzowskiego w ubiegłym sezonie, to dystans nieomal sprinterski, co nie oznacza, że można go lekceważyć. Stawką są bowiem ważne punkty, które zadecydują o końcowym zwycięstwie w tegorocznym cyklu RMPST. 

czytaj więcej

2015-05-18 | NAC Rally Team na targach MotoSport & Tuning Show

W dniach 22 - 24 maja 2015 zapraszamy na targi Moto Sport & Tuning Show. 

Na naszym stoisku o powierzchni 200 m2 będzie można zobaczyć m. in. samochody NAC Rally Team, które brały udział w licznych imprezach rajdowych na różnych kontynentach.

czytaj więcej