Archiwum aktualności

2015-05-03 | Sukces NAC Rally Team na rajdzie Baja Carpathia 2015


Przed niedzielnym etapem Baja Carpathia 2015 Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz planowali walkę o 2. miejsce w końcowej klasyfikacji rajdu. Wyznaczony cel zrealizowali w stu procentach, dodatkowo wygrywając finałowy odcinek specjalny. Sukces odniesiony w Stalowej Woli to kolejny krok zespołu NAC Rally Team w obronie tytułu mistrzowskiego.

czytaj więcej

2015-05-02 | NAC Rally Team na półmetku Baja Carpathia 2015

To był dzień pełen przygód na rajdzie Baja Carpathia 2015! Toyota Hilux Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza dachowała na pierwszym z oesów, a mimo to uzyskała 3. wynik w stawce. Na drugim oesie straciła przedni napęd, a mimo to na mecie zameldowała się z 2. czasem. Na półmetku rajdu plasuje się na 3. miejscu w klasyfikacji generalnej, a jej załoga zapewnia, że w niedzielę walczyć będzie o awans!

czytaj więcej

2015-05-01 | NAC Rally Team rozpoczął zmagania w rajdzie Baja Carpathia 2015

Padający deszcz przywitał zawodników na prologu rajdu Baja Carpathia 2015 – II rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, która rozgrywana jest w okolicach Stalowej Woli. Szybka jazda po bardzo śliskiej trasie wymagała dużych umiejętności i opanowania. Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz choć nie skorzystali z opon typowo błotnych, wywalczyli 7. czas, który pozwala im z optymizmem myśleć o kolejnych dwóch dniach walki.

czytaj więcej

2015-04-13 | 2. miejsce NAC Rally Team na mecie rajdu Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski 2015

Sukcesem w postaci wywalczenia drugiego miejsca zakończyli zmagania w rajdzie Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski zawodnicy NAC Rally Team: Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz. - W ubiegłym roku byliśmy trzeci, teraz jesteśmy drudzy, więc tendencja jest zwyżkowa! – uśmiecha się zadowolony Paweł Molgo. 

czytaj więcej

2015-04-11 | NAC Rally Team prowadzi na półmetku rajdu Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski 2015

Obrońcy tytułu mistrzów Polski 2014 w rajdach terenowych, Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz, udanie rozpoczęli walkę w nowym sezonie. Na półmetku rajdu Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski 2015 załoga NAC Rally Team prowadzi w klasyfikacji generalnej, jadąc szybko, nie popełniając błędów nawigacyjnych i unikając awarii.

czytaj więcej