Archiwum aktualności

2015-04-10 | Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz (NAC Rally Team) na starcie rajdu Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kamień Pomorski 2015

Trzecim miejscem na prologu rajdu Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kamień Pomorski Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz rozpoczęli zmagania w premierowej rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2015. Załoga NAC Rally Team tym samym zainaugurowała walkę w obronie tytułu mistrzowskiego, który zdobyła w roku ubiegłym.

czytaj więcej

2015-04-01 | East African Safari Classic Rally – wart zachodu

Ze swoich terenówek do dziś jeszcze wydłubują ziarenka piasku będące pamiątką po styczniowym, bardzo dla nich udanym rajdzie Africa Eco Race 2015. O Afryce zapomnieć nie mogą, tym bardziej że... już pakują walizki przed kolejną wyprawą na Czarny Kontynent. 19 listopada Paweł Molgo i Piotr Domownik w Mercedesie 450 SLC rozpoczną zmagania w East African Safari Classic Rally, który rozegrany zostanie na drogach Kenii i Tanzanii.

czytaj więcej

2015-03-30 | RMPST 2015 – 6 kroków do mistrzowskiego celu

10 kwietnia rozpocznie się nowy sezon Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, w czasie którego załoga NAC Rally Team: Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz będzie bronić tytułu mistrzowskiego wywalczonego przed rokiem.

czytaj więcej

2015-02-06 | Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz na mecie 18. Historycznego Rajdu Monte Carlo

Ściganie się 39-letnim Polskim Fiatem 125p na oblodzonych i zaśnieżonych trasach we francuskich Alpach jest niełatwym wyzwaniem, które wymaga nie tylko dużych umiejętności, ale i odwagi.  Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz reprezentujący barwy NAC Rally Team oraz Historique Team Poland przeżyli podczas 18. Historycznego Rajdu Monte-Carlo mnóstwo przygód, ale pomimo kłopotów wywalczyli 51. miejsce w klasyfikacji końcowej, po drodze o mały włos nie wygrywając jednego z odcinków specjalnych.

czytaj więcej

2015-02-05 | Szczęśliwy finał “nocy długich noży”

Noc, oblodzona jezdnia i serpentyny, z których wypadnięcie grozi lotem w głęboką przepaść. Warunki, w których rozgrywane są dwa finałowe oesy Historycznego Rajdu Monte Carlo, stanowią dodatkową trudność dla załóg walczących o cenne sekundy. Zbliżający się koniec zawodów prowokuje do stawiania wszystkiego na jedną kartę, co nie wszystkim wychodzi na dobre. Około 30 procent pojazdów rywalizujących w tegorocznej edycji rajdu dotarło do mety w stanie dalekim od ideału.

czytaj więcej