Archiwum aktualności

2015-02-05 | Szczęśliwy finał “nocy długich noży”

Noc, oblodzona jezdnia i serpentyny, z których wypadnięcie grozi lotem w głęboką przepaść. Warunki, w których rozgrywane są dwa finałowe oesy Historycznego Rajdu Monte Carlo, stanowią dodatkową trudność dla załóg walczących o cenne sekundy. Zbliżający się koniec zawodów prowokuje do stawiania wszystkiego na jedną kartę, co nie wszystkim wychodzi na dobre. Około 30 procent pojazdów rywalizujących w tegorocznej edycji rajdu dotarło do mety w stanie dalekim od ideału.

czytaj więcej

2015-02-03 | Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej na 10. odcinku specjalnym 18. Historycznego Rajdu Monte Carlo

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej wywalczone przez Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza na 10. odcinku specjalnym 18. Historycznego Rajdu Monte Carlo to wynik, z którego załoga NAC Rally Team / Historique Team Poland może być naprawdę dumna. Załoga Polskiego Fiata 125p pokonała śmietankę zawodników z całej Europy. Do zwycięstwa na oesie zabrakło jej tylko jednego punktu! Na pozostałych odcinkach we wtorek również plasowała się wysoko: na 30. i 19. miejscu.

czytaj więcej

2015-02-02 | Awans o ponad 100 miejsc w „generalce”

Pechowa awaria linki gazu podczas przejazdu autostradą zniweczyła znakomity rezultat osiągnięty przez Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza na sobotnim, pierwszym odcinku 18. Historycznego Rajdu Monte Carlo, ale nie zabiła w nich ducha walki.

czytaj więcej

2015-01-31 | Dzień pełen pechowych przygód...

Chyba żaden z rajdów, w których występowali Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz, nie miał tak dramatycznego początku jak 18. Historyczny Rajd Monte-Carlo. Przypomnijmy – w piątek Polacy wyruszyli z francuskiego Reims na 788-kilometrową trasę etapu „gwiaździstego”, której celem była miejscowość Saint-André-les-Alpes.

czytaj więcej

2015-01-30 | Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz na starcie 18. Historycznego Rajdu Monte Carlo

Niecały miesiąc temu rywalizowali terenową Toyotą na wydmach Maroka i Mauretanii, a dziś po zamianie auta na 39-letniego Fiata 125p rozpoczynają walkę na zaśnieżonych, alpejskich serpentynach. Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz, którzy z Czarnego Lądu przywieźli statuetkę za zwycięstwo w grupie T2 maratonu Africa Eco Race, teraz zamierzają wykazać się w 18. Historycznym Rajdzie Monte-Carlo.

czytaj więcej