Archiwum aktualności

2015-02-03 | Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej na 10. odcinku specjalnym 18. Historycznego Rajdu Monte Carlo

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej wywalczone przez Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza na 10. odcinku specjalnym 18. Historycznego Rajdu Monte Carlo to wynik, z którego załoga NAC Rally Team / Historique Team Poland może być naprawdę dumna. Załoga Polskiego Fiata 125p pokonała śmietankę zawodników z całej Europy. Do zwycięstwa na oesie zabrakło jej tylko jednego punktu! Na pozostałych odcinkach we wtorek również plasowała się wysoko: na 30. i 19. miejscu.

czytaj więcej

2015-02-02 | Awans o ponad 100 miejsc w „generalce”

Pechowa awaria linki gazu podczas przejazdu autostradą zniweczyła znakomity rezultat osiągnięty przez Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza na sobotnim, pierwszym odcinku 18. Historycznego Rajdu Monte Carlo, ale nie zabiła w nich ducha walki.

czytaj więcej

2015-01-31 | Dzień pełen pechowych przygód...

Chyba żaden z rajdów, w których występowali Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz, nie miał tak dramatycznego początku jak 18. Historyczny Rajd Monte-Carlo. Przypomnijmy – w piątek Polacy wyruszyli z francuskiego Reims na 788-kilometrową trasę etapu „gwiaździstego”, której celem była miejscowość Saint-André-les-Alpes.

czytaj więcej

2015-01-30 | Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz na starcie 18. Historycznego Rajdu Monte Carlo

Niecały miesiąc temu rywalizowali terenową Toyotą na wydmach Maroka i Mauretanii, a dziś po zamianie auta na 39-letniego Fiata 125p rozpoczynają walkę na zaśnieżonych, alpejskich serpentynach. Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz, którzy z Czarnego Lądu przywieźli statuetkę za zwycięstwo w grupie T2 maratonu Africa Eco Race, teraz zamierzają wykazać się w 18. Historycznym Rajdzie Monte-Carlo.

czytaj więcej

2015-01-29 | Paweł Molgo po Africa Eco Race: Przeżyłem najtrudniejszy off-road w moim życiu!

Dla Pawła Molgo (Nac Rally Team) ostatnie 12 miesięcy były bardzo udane. Nie dość, że wywalczył tytuł mistrza Polski w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych 2014, to na dodatek wygrał grupę T2 w „prawdziwym rajdzie do Dakaru”, czyli Africa Eco Race 2015. Po powrocie z Czarnego Lądu do Polski przyszedł czas na podsumowania.

czytaj więcej