Archiwum aktualności

2015-01-01 | II etap Africa Eco Race 2015 – udany Sylwester zawodników NAC Rally Team

W czasie gdy – jak Polska długa i szeroka – wszyscy przygotowywali się do zabawy sylwestrowej, zawodnicy z zespołu NAC Rally Team zmagali się z wymagającą trasą II etapu rajdu Africa Eco Race 2015. Rok, który był dla nich pełen sukcesów (przypomnijmy – zostali mistrzami Polski), pożegnali z przytupem: Paweł Molgo i Ernest Górecki drugi raz z rzędu wygrali etap w grupie T2 i umocnili się na prowadzeniu wśród załóg startujących autami produkcyjnymi.

czytaj więcej

2014-12-31 | I etap Africa Eco Race 2015 – gorące powitanie

Afryka gorąco przywitała zawodników NAC Rally Team, którzy we wtorek rozpoczęli rywalizację w rajdzie Africa Eco Race 2015. Paweł Molgo i Ernest Górecki na inauguracyjnym etapie z Nador do Boudnib wywalczyli najlepszy czas wśród aut rywalizujących w grupie T2 (samochody produkcyjne). Załoga polskiej ciężarówki: Piotr Domownik, Janusz Jandrowicz i Michał Ungurian zameldowała się na 8. miejscu w grupie T4.

czytaj więcej

2014-12-29 | NAC Rally Team na starcie Africa Eco Race 2015 – prawdziwego rajdu do Dakaru

Osiągnąć metę w Dakarze – to marzenie, które od kilkudziesięciu lat przyświeca poczynaniom wielu off-roaderów. Z chwilą gdy w 2009 roku rajd Dakar wyemigrował do Ameryki Południowej, wydawało się, że stolica Senegalu przestanie być mekką światowego off-roadu. 

czytaj więcej

2014-12-19 | Africa Race 2015: gwiazdy na starcie

Do rozpoczęcia rajdu Africa Race zostało tylko 10 dni, co oznacza, że czas już powoli kończyć pakowanie i ruszać w podróż, która sama w sobie jest wyzwaniem.  Przejazd ciężarówkami serwisowymi przez Europę w trakcie Świąt jest ograniczony wieloma przepisami, dlatego korzystniej jest wyjechać wcześniej, a po drodze zaplanować sobie przerwę. Taki plan został przyjęty w NAC Rally Team, który do zawodów przyszykował dwa auta rajdowe. Dziś Polacy poznali swoich rywali.

czytaj więcej

2014-12-12 | Bez chwili wytchnienia

W przeddzień Gali Sportu Samochodowego, na której zostali uhonorowani tytułem mistrzów Polski w rajdach terenowych, zawodnicy NAC Rally Team udanie rywalizowali na trasie rajdu Barbórka Legend. Niebawem czekają ich kolejne trudne wyzwania – już za 17 dni rozpoczną walkę w maratonie Africa Race, a za 48 dni po raz trzeci wystąpią w prestiżowym Historycznym Rajdzie Monte Carlo.

czytaj więcej