Archiwum aktualności

2014-12-31 | I etap Africa Eco Race 2015 – gorące powitanie

Afryka gorąco przywitała zawodników NAC Rally Team, którzy we wtorek rozpoczęli rywalizację w rajdzie Africa Eco Race 2015. Paweł Molgo i Ernest Górecki na inauguracyjnym etapie z Nador do Boudnib wywalczyli najlepszy czas wśród aut rywalizujących w grupie T2 (samochody produkcyjne). Załoga polskiej ciężarówki: Piotr Domownik, Janusz Jandrowicz i Michał Ungurian zameldowała się na 8. miejscu w grupie T4.

czytaj więcej

2014-12-29 | NAC Rally Team na starcie Africa Eco Race 2015 – prawdziwego rajdu do Dakaru

Osiągnąć metę w Dakarze – to marzenie, które od kilkudziesięciu lat przyświeca poczynaniom wielu off-roaderów. Z chwilą gdy w 2009 roku rajd Dakar wyemigrował do Ameryki Południowej, wydawało się, że stolica Senegalu przestanie być mekką światowego off-roadu. 

czytaj więcej

2014-12-19 | Africa Race 2015: gwiazdy na starcie

Do rozpoczęcia rajdu Africa Race zostało tylko 10 dni, co oznacza, że czas już powoli kończyć pakowanie i ruszać w podróż, która sama w sobie jest wyzwaniem.  Przejazd ciężarówkami serwisowymi przez Europę w trakcie Świąt jest ograniczony wieloma przepisami, dlatego korzystniej jest wyjechać wcześniej, a po drodze zaplanować sobie przerwę. Taki plan został przyjęty w NAC Rally Team, który do zawodów przyszykował dwa auta rajdowe. Dziś Polacy poznali swoich rywali.

czytaj więcej

2014-12-12 | Bez chwili wytchnienia

W przeddzień Gali Sportu Samochodowego, na której zostali uhonorowani tytułem mistrzów Polski w rajdach terenowych, zawodnicy NAC Rally Team udanie rywalizowali na trasie rajdu Barbórka Legend. Niebawem czekają ich kolejne trudne wyzwania – już za 17 dni rozpoczną walkę w maratonie Africa Race, a za 48 dni po raz trzeci wystąpią w prestiżowym Historycznym Rajdzie Monte Carlo.

czytaj więcej

2014-11-16 | Jestem dumny z mojego teamu! - rozmowa z Pawłem Molgo, mistrzem Polski RMPST 2014

„Zakręcony” sezon 2014, zakończony wywalczeniem tytułu mistrza Polski i Czech, był tylko preludium do nowych, odważnych wyzwań. Paweł Molgo reprezentujący barwy NAC Rally Team w rozmowie z nami opowiada o tegorocznej walce na trasach WRC oraz zbliżających się zawodach: Africa Race, Historycznym Rajdzie Monte Carlo i klasycznym Rajdzie Safari, w których wystąpi w przyszłym sezonie.

czytaj więcej