Archiwum aktualności

2014-11-16 | Jestem dumny z mojego teamu! - rozmowa z Pawłem Molgo, mistrzem Polski RMPST 2014

„Zakręcony” sezon 2014, zakończony wywalczeniem tytułu mistrza Polski i Czech, był tylko preludium do nowych, odważnych wyzwań. Paweł Molgo reprezentujący barwy NAC Rally Team w rozmowie z nami opowiada o tegorocznej walce na trasach WRC oraz zbliżających się zawodach: Africa Race, Historycznym Rajdzie Monte Carlo i klasycznym Rajdzie Safari, w których wystąpi w przyszłym sezonie.

czytaj więcej

2014-10-26 | Załoga NAC Rally Team – Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz – triumfuje w Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych!

Rozegrany w Żaganiu rajd Baja Inter Cars 2014 obfitował w niespodzianki oraz liczne zwroty akcji, ale ostatecznie przyniósł załodze NAC Rally Team, Pawłowi Molgo i Januszowi Jandrowiczowi, zwycięstwo w końcowej klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

czytaj więcej

2014-10-22 | Pokerowa zagrywka: Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz w Toyocie Hilux Overdrive

Zamiana auta tuż przed końcem sezonu w sytuacji, gdy ma się realną szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego, wydaje się dość ryzykownym przedsięwzięciem. Paweł Molgo z zespołu NAC Rally Team, aktualny lider klasyfikacji RMPST, wierzy jednak w dobrą passę, która nie opuszcza go od początku roku.

czytaj więcej

2014-10-06 | Triumf załogi NAC Rally Team na rajdzie Inter Cars Master Race 2014

Bardzo mocni rywale i piekielnie trudna, fragmentami wręcz przeprawowa trasa nie byli w stanie powstrzymać Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza przed triumfem w zawodach Inter Cars Master Race w Nowym Sączu, stanowiących przedostatnią rundę tegorocznego cyklu Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Załoga NAC Rally Team tym samym stała się najpoważniejszym kandydatem do zdobycia tytułu mistrzowskiego. 

czytaj więcej

2014-10-01 | NAC Rally Team na finałowej prostej RMPST 2014

W październiku sezon Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2014 wchodzi na ostatnią prostą. Przed peleton zawodników ścigających się o jak najwyższą lokatę wysforowało się dwóch faworytów, którzy gnają w kierunku mety, gdzie czekają na nich prestiżowe tytuły. Jednym z nich jest Paweł Molgo, aktualny wicelider klasyfikacji rocznej.

czytaj więcej