Archiwum aktualności

2014-09-29 | NAC Rally Team – czas Wielkiego Pakowania

Wyjazd, nawet turystyczny, do Afryki wymaga z reguły Wielkiego Pakowania i przygotowań zakrojonych na szeroką skalę. A co dopiero gdy w niedużym odstępie czasu planowane są dwie wyprawy, których celem nie jest zwykła wycieczka, lecz udział w długich, morderczych rajdach terenowych? W zespole NAC Rally Team, który na przełomie roku wystartuje w maratonie Africa Race, a 10 miesięcy później w East African Safari Classic Rally, nie czuć jednak śladu gorączkowości czy pośpiechu... 

czytaj więcej

2014-08-31 | Sukces NAC Rally Team na rajdzie Baja Poland 2014

Drugie miejsce w klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych i piąte w klasyfikacji generalnej rajdu Baja Poland 2014 – Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz (NAC Rally Team) wracają z tarczą z konfrontacji z najlepszymi zawodnikami cross-country na świecie! 

czytaj więcej

2014-08-29 | NAC Rally Team na prologu Baja Poland 2014

Szczęściem w nieszczęściu można określić wywalczenie przez Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza 14. miejsca w klasyfikacji Pucharu Świata FIA na prologu silnie obsadzonego rajdu Baja Poland 2014, który rozpoczął się w piątek. Załoga NAC Rally Team całą trasę pokonała..., nie korzystając z lewarka skrzyni biegów.

czytaj więcej

2014-08-28 | NAC Rally Team na starcie Baja Poland 2014

Nawiązać rywalizację z zawodnikami należącymi do światowej czołówki rajdów cross-country i powalczyć o miejsce w czołowej trójce Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych – to cele Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza z zespołu NAC Rally Team wyznaczone przed rozpoczynającym się w najbliższy piątek rajdem Baja Poland 2014. 

czytaj więcej

2014-08-08 | Africa Eco Race 2015 - Kamaz gra na dwa fronty

Niełatwe zadanie czeka Piotra Domownika, Janusza Jandrowicza i Michała Unguriana z zespołu NAC Rally Team, którzy wystartują Unimogiem T4 w Africa Eco Race 2015.

czytaj więcej