Archiwum aktualności

2019-05-14 | Do utraty tchu. Przedwczesny finał Riverside Baja 2019

Drobne uszkodzenie układu dolotowego powietrza do silnika wynikające z pechowego splotu okoliczności zaprzepaściło szanse Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza na dobry wynik w  rajdzie Riverside Baja, który w miniony weekend został rozegrany na Węgrzech. Załoga NAC Rally Team może czuć jednak satysfakcję, bo do momentu wycofania się z zawodów jej Ford F150 EVO plasował się w ścisłej czołówce samochodów.

czytaj więcej

2019-05-08 | Rajdówka klasy premium – Ford F-150 EVO udanie zapoczątkował sezon NAC Rally Team

Toyota Hilux to obecnie najlepsza rajdówka na świecie, czego dowodem jest zwycięstwo odniesione przez Nassera Al-Attiyaha w rajdzie Dakar 2019. Czy więc przesiadka z Toyoty do Forda F-150 EVO, na którą zdecydował Paweł Molgo z zespołu NAC Rally Team, miała sens? Bez wątpienia tak, ale by to dostrzec, trzeba poznać historię obu samochodów oraz tajniki ich konstrukcji.

czytaj więcej

2019-04-15 | W dobrym kierunku - załoga NAC Rally Team na podium Baja Drawsko 2019

Kolejny rajd i kolejny raz finiszujemy na podium! To znak, że zmierzamy we właściwym kierunku, a moja przyjaźń z nowym Fordem zacieśnia się z każdym przejechanym kilometrem - mówi Paweł Molgo, który w miniony weekend w parze z Januszem Jandrowiczem wywalczył 2. miejsce w rajdzie Baja Drawsko.

czytaj więcej

2019-03-25 | Wątek rozwojowy – NAC Rally Team zajmuje 3. miejsce na I rundzie Mistrzostw FIA CEZ w rajdach terenowych

– Wróciliśmy na właściwe tory! – mówił na mecie rajdu Adrenalin Kupa zadowolony Paweł Molgo, ciesząc się z wywalczenia 3. miejsca w klasyfikacji końcowej zawodów. Węgierska runda, która zainaugurowała walkę o mistrzostwo Europy Centralnej w rajdach cross-country, była miejscem debiutu nowej rajdówki zespołu NAC Rally Team – Forda F-150 EVO, który znakomicie wywiązał się ze swych obowiązków.

czytaj więcej

2019-03-22 | Z adrenaliną na starcie – NAC Rally Team rozpoczął rywalizację w Mistrzostwach Europy Środkowej FIA CEZ

Pierwszy dzień węgierskiego rajdu Adrenalin Kupa 2019 był zarazem pierwszą okazją do sprawdzenia w boju Forda F-150 EVO – nowej rajdówki zespołu NAC Rally Team. Auto nie zawiodło, podobnie jak i mistrzowska załoga w składzie Paweł Molgo – Janusz Jandrowicz, która na półmetku zawodów zajmuje trzecią lokatę.

czytaj więcej