Archiwum aktualności

2014-04-30 | NAC Rally Team na starcie Baja Carpathia 2014

Po bardzo udanym początku sezonu (3. miejsce w rajdzie Baja Drawsko – I rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych) na załogę NAC Rally Team – Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza – w najbliższy weekend czeka kolejne wyzwanie.

czytaj więcej

2014-04-07 | Wymarzony debiut! – Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz (NAC Rally Team) na podium rajdu Baja Drawsko 2014

Lepszego debiutu w najwyższej grupie T1 Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz nie mogli sobie wyobrazić. W premierowym starcie Nissanem Navara T1 w rajdzie Baja Drawsko wywalczyli trzecią lokatę, ustępując jedynie zawodnikom z dakarowym doświadczeniem.  

czytaj więcej

2014-04-07 | NAC Rally Team na starcie Baja Drawsko 2014

Minęły 2 lata od zwycięstwa Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza (NAC Rally Team) w grupie T2 Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. 

czytaj więcej

2014-04-02 | Nissan Navara- nowa broń NAC Rally Team

Gdy Dakar stawiał dopiero pierwsze kroki, 35 lat temu Walijczyk Glyn Hall przeprowadził się do Republiki Południowej Afryki, co wiele lat później miało wywrzeć ogromny wpływ na najsłynniejszy dziś na świecie rajd terenowy.

czytaj więcej

2014-03-27 | Nissan Navara T1 w barwach NAC Rally Team

Plany planami, ale życie pisze czasem własne scenariusze. Paweł Molgo, lider zespołu NAC Rally Team i zdeklarowany zwolennik aut grupy T2, w nadchodzącym sezonie mistrzostw Polski wystartuje rajdówką... grupy T1! - Wielokrotnie odżegnywałem się od przejścia do wyższej grupy, ale po powrocie z Dakaru Marek Dąbrowski zaoferował mi kupienie Nissana Navary zbudowanego przez Overdrive – wyjaśnia. – Z takiej okazji po prostu nie mogłem nie skorzystać!

czytaj więcej