Archiwum aktualności

2013-11-27 | Marokańskie wspomnienia

Arek Kwiecień / TERENOWO.PL - Jak doszło do Pańskiego startu w Rajdzie Maroka?

Przemysław Saleta: - Propozycja wyjazdu wypłynęła z NAC Rally Team. Nie trzeba mnie było długo przekonywać, lubię nowe wyzwania, a motoryzacja jest jedną z moich pasji. Spotkałem się z Pawłem Molgo, szefem zespołu, i szybko ustaliliśmy szczegóły. Pomysł tym bardziej mi się spodobał, gdy okazało się, że czeka na mnie miejsce w ciężarówce, która gabarytowo najbardziej mi odpowiada. 

czytaj więcej

2013-11-26 | Pustynne opowieści

To zupełnie inna bajka! - o nowej Toyocie VDJ200 i Rajdzie Maroka 2013 rozmawiamy z Pawłem Molgo (NAC Rally Team) 

W zakończonym przed miesiącem Rajdem Maroka 2013, Paweł Molgo i Ernest Górecki z NAC Rally Team wywalczyli drugie miejsce w grupie aut produkcyjnych T2. Ich nowa Toyota Land Cruiser VDJ200 okazała się autem stworzonym do rajdów maratońskich. Czym różni się od poprzedniej rajdówki – Mitsubishi Pajero, co należy w niej jeszcze poprawić i jakie są dalsze plany zespołu? – o to zapytaliśmy szefa zespołu NAC Rally Team, Pawła Molgo.

czytaj więcej

2013-10-21 | W znakomitej atmosferze - sukces NAC Rally Team w rajdzie OiLibya Rally of Morocco 2013

Po ciężkim tygodniu zmagań na pustyniach Maroka Paweł Molgo i Ernest Górecki reprezentujący zespół NAC Rally Team wywalczyli wśród aut produkcyjnych T2 znakomite 2. miejsce w zakończonym w sobotę rajdzie OiLibya Rally Of Morocco. Wysoką 5. lokatę w grupie pojazdów T4 zajęła wspierająca ich ekipa ciężarówki w składzie Piotr Domownik, Janusz Jandrowicz i Przemysław Saleta.

czytaj więcej

2013-10-19 | Szczęście w nieszczęściu – NAC Rally Team na V etapie rajdu OiLibya Rally of Morocco 2013

Paweł Molgo i Ernest Górecki z zespołu NAC Rally Team na piątkowym, przedostatnim etapie  rajdu OiLibya Rally of Morocco 2013 otarli się o nieszczęście. Mało brakowało, a ich Toyota spłonęłaby w pożarze na środku pustyni. Polacy z opresji wyszli jednak obronną ręką i... zachowali 2. miejsce w swojej grupie.

czytaj więcej

2013-10-18 | Na pustynnym ringu
- NAC Rally Team po IV etapie OiLibya Rally of Morocco 2013

180 km/h – jazda z taką prędkością po wyboistej, marokańskiej pustyni wymaga mocnych nerwów i dużych umiejętności. Paweł Molgo i Ernest Górecki, którzy nie oszczędzali swojej Toyoty na czwartkowym etapie OiLibya Rally of Morocco, są już coraz bliżej mety zawodów, a zarazem szansy na duży sukces – zajęcia miejsca na podium grupy T2. Awansuje również druga załoga NAC Rally Team – Piotr Domownik, Janusz Jandrowicz i Przemysław Saleta obecnie plasują się na 5. pozycji w grupie ciężarówek T4.

czytaj więcej