Archiwum aktualności

2013-10-17 | Przygody na wydmach – NAC Rally Team na III etapie rajdu OiLibya Rally of Morocco 2013

250-kilometrowy, III etap rajdu OiLibya Rally of Morocco 2013 miał być według organizatorów jednym z najtrudniejszych w tegorocznej edycji zawodów i zapowiedzi te potwierdziły się. Wiele załóg przeżywało kłopoty, kilka zakończyło jazdę spektakularnymi wywrotkami. Zawodnicy NAC Rally Team pustynny egzamin zaliczyli jednak na piątkę z plusem, w komplecie meldując się na mecie odcinka i osiągając przy tym dobre rezultaty.


czytaj więcej

2013-10-16 | Oby tak dalej! - załoga NAC Rally Team utrzymuje 2. miejsce w grupie T2
- II etap OiLibya Rally of Morocco 2013

Mimo trudnej trasy i kłopotów technicznych na II etapie rajdu OiLibya Rally of Morocco 2013 załoga NAC Rally Team: Paweł Molgo i Ernest Górecki utrzymała znakomitą drugą pozycję w grupie aut produkcyjnych T2 i zarazem awansowała o kilka miejsc w klasyfikacji generalnej. Ekipa ciężarowego Unimoga: Piotr Domownik, Janusz Jandrowicz i Przemysław Saleta dzielnie walczyła z przygrzewającym się silnikiem ich Unimoga i również dotarła do mety etapu.

czytaj więcej

2013-10-15 | Z wysokiego „C” – NAC Rally Team rozpoczął walkę na pustyniach Maroka

- I etap OiLibya Rally of Morocco 2013

Od drugich miejsc w grupach aut produkcyjnych T2 i ciężarówek T4 rozpoczęli zmagania w rajdzie OiLibya Rally of Morocco Polacy z zespołu NAC Rally Team. Treningi, które w ubiegłym tygodniu odbyli na marokańskich wydmach, pozwoliły im osiągnąć optymalną formę.

czytaj więcej

2013-10-11 | NAC Rally Team na starcie OiLibya Rally Of Morocco 2013

1517 kilometrów oesowych w 6 dni pokonają podczas rozpoczynającego się w niedzielę rajdu OiLibya Rally Of Morocco 2013 zawodnicy polskiego zespołu NAC Rally Team. Polacy od kilku dni trenują jazdę po afrykańskich wydmach, które znają już z ubiegłorocznej edycji maratonu. W tym roku ich zespół jest jednak jeszcze silniejszy!

czytaj więcej

2013-09-18 | 70.Rajd Polski

- Wizyta na Rajdzie Polski w Mikołajkach była bardzo sympatyczna. Mieliśmy okazję zaprezentować nasze historyczne rajdówki na dwóch pokazowych oesach. Szkoda jednak, że gdy weszliśmy już w rolę zwykłych kibiców, impreza nie spełniła naszych wszystkich oczekiwań – mówi Paweł Molgo, który w ostatni weekend wystartował gościnnie w 70. Rajdzie Polski.

czytaj więcej