Archiwum aktualności

2013-08-28 | NAC Rally Team na starcie Baja Poland 2013

Rozpoczynający się w najbliższy piątek rajd Baja Poland, stanowiący szóstą rundę Pucharu Świata FIA w rajdach cross-country, będzie miejscem debiutu Toyoty Land Cruiser VDJ200 zespołu NAC Rally Team, w kabinie której zasiądą Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz. Warszawska załoga liczy na dobry wynik w grupie aut produkcyjnych T2, w której Paweł Molgo wywalczył przed dwoma laty tytuł mistrza Polski.

czytaj więcej

2013-08-27 | Janusz Jandrowicz – kierowca, który został pilotem

Choć nie jest kierowcą zawodowym, na swym koncie ma już ponad półtora miliona kilometrów. Pokonanych głównie w Europie, ale również Australii i Afryce. Choć lubi prowadzić samochód, dużą przyjemność znajduje również w nawigowaniu, w czym jest prawdziwym mistrzem (co dowodzą tytuły wywalczone w RMPST). Oto Janusz Jandrowicz – pilot NAC Rally Team.

czytaj więcej

2013-08-08 | Toyota VDJ200 – sportowe zauroczenie

- To auto z zupełnie innej bajki! Szybsze, wygodniejsze, mające duże większe możliwości. Na dodatek ładne i pachnące nowością. Jazda nim sprawia mi ogromną frajdę. Czuję, że zaprzyjaźnimy się na dłużej – mówi Paweł Molgo po pierwszych jazdach testowych Toyotą Land Cruiser VDJ200.

czytaj więcej

2013-07-23 | Piotr Domownik – z przygodą za pan brat

W motoryzacji pasjonują go rozwiązania rzadkie i niekonwencjonalne. Tytuł Rajdowego Mistrza Polski Samochodów Terenowych zdobył własnoręcznie zbudowanym „Pająkiem” z niezależnym zawieszeniem o niebotycznym skoku 40 cm. 

czytaj więcej

2013-07-12 | Toyota Land Cruiser VDJ200 – ready to go

Po trzech i pół miesiąca wytężonych prac nowa rajdówka zespołu NAC Rally Team jest już gotowa do jazdy! Pachnąca nowością Toyota Land Cruiser VDJ200, za której kierownicą zasiądzie Paweł Molgo, została kompleksowo przebudowana i wyposażona, tak aby spełniać wymogi grupy T2 i móc startować w licencjonowanych rajdach FIA. 

czytaj więcej