Archiwum aktualności

2013-07-04 | Sukces kryje się w liczbach

Toyota to według statystyk jeden z najbardziej niezawodnych samochodów terenowych walczących w rajdzie Dakar. Co istotne, Toyota jest również najlepszym pojazdem w gronie aut seryjnych (T2.2), czego dowodem jest kolejne dakarowe zwycięstwo odniesione przez Hiszpana Xaviera Föja. Liczby nie kłamią – decyzja zespołu NAC Rally Team o przesiadce Pawła Molgo do Toyoty Land Cruiser to strzał – nomen omen – w dziesiątkę!

czytaj więcej

2013-06-04 | Finisz – raport z budowy Toyoty Land Cruiser T2

W serwisie NAC Rally Team dobiegają końca prace nad budową nowej Toyoty Land Cruiser grupy T2, którą jeszcze w tym sezonie startować będzie Paweł Molgo wraz ze swoimi pilotami: Januszem Jandrowiczem i Ernestem Góreckim. Samochód jest już coraz bliżej pierwszego odpalenia silnika i wyjazdu na testy. W czerwcu Toyota powinna być gotowa do startu w rajdach.

czytaj więcej

2013-05-27 | Rajdowi piloci – bohaterowie drugiego planu

Często niedoceniani, czasem pomijani w relacjach prasowych, zwykle pozostający w cieniu swych partnerów z załogi. Rajdowi piloci cross-country. Mimo niewdzięcznej roli to od nich często zależy końcowy sukces całego zespołu. 

czytaj więcej

2013-05-07 | Przedrajdowe przymiarki – raport z budowy Toyoty Land Cruiser T2

Nieustanne próby, przymiarki, symulacje, dodatkowe zakupy i ostateczne decyzje... - w zespole NAC Rally Team wre praca nad nową Toyotą Land Cruiser T2, która już w tym sezonie wyjedzie na rajdowe trasy w barwach warszawskiego zespołu.

czytaj więcej

2013-04-30 | Historia Pawła Molgo

Miłość do motoryzacji ma w genach – jego ojciec był właścicielem wspaniałego niemieckiego roadstera marki Wanderer, wyprodukowanego jeszcze przed wojną. Szybkie i piękne auta towarzyszą mu więc od lat najmłodszych. - Odkąd pamiętam, zawsze ciągnęło mnie samochodów - wspomina. - To moja wielka życiowa fascynacja. 

czytaj więcej