Archiwum aktualności

2012-11-29 | Rajd Barbórka Legend

1 grudnia w Warszawie odbędzie się jubileuszowy, pięćdziesiąty Rajd Barbórka oraz Rajd Barbórka Legend. NAC Rally Team będzie miał okazję wziąć udział w tym wydarzeniu. Za kierownicą fiata 125 przygotowanego w specyfikacji Monte Carlo zasiądzie Paweł Molgo.

czytaj więcej

2012-11-28 | Kierunek maratony! NAC Rally Team podsumowuje sezon 2012

Wreszcie odkryliśmy to, co nas najbardziej kręci w off-roadzie! Mowa o rajdach maratońskich, w których rywalizacja trwa co najmniej tydzień. W przyszłym roku chcielibyśmy się skupić wyłącznie na tego rodzaju startach – mówi, podsumowując sezon 2012, Paweł Molgo, lider zespołu NAC Rally Team.

czytaj więcej

2012-10-21 | NAC Rally Team na mecie OiLibya Rally of Morocco 2012

Bardzo dobrą drugą lokatę na finałowym etapie rajdu OiLibya Rally of Morocco 2012 zajęła w grupie T2 polska załoga Paweł Molgo – Ernest Górecki, startująca w barwach NAC Rally Team. Osiągnięcie to dowodzi, że gdyby nie pechowa wywrotka samochodu na II etapie oraz dwudniowa choroba żołądkowa kierowcy, nasi zawodnicy mogliby walczyć o czołowe miejsca w swojej kategorii. Finalnie musieli zadowolić się miejscem 7. wśród samochodów grupy T2 i 37. w „generalce”. Wspierająca ich ekipa ciężarówki Unimog T4: Piotr Domownik, Janusz Jandrowicz i Krzysztof Kretkiewicz uplasowała się na  miejscu 34. Rajd w klasie samochodów zwyciężył Francuz Eric Vigouroux w Chevrolecie, a  w klasie ciężarówek – Holender Gerard De Rooy, którego mechanikiem pokładowym jest Polak Darek Rodewald.

czytaj więcej

2012-10-19 | NAC Rally Team po IV etapie OiLibya Rally of Morocco 2012

Mówi się czasem o „piekle pustyni”. Załoga ciężarowego Unimoga zespołu NAC Rally Team, w którego barwach startuje jeszcze Mitsubishi Pajero, na czwartkowym etapie OiLibya Rally of Morocco, miała okazję bardzo dosłownie poznać sens tych słów. Jadąc w upale, przez kilka godzin zmuszona była... włączyć maksymalne ogrzewanie w kabinie. 

czytaj więcej

2012-10-18 | NAC Rally Team po III etapie OiLibya Rally of Morocco 2012

Szybko i bezboleśnie pokonali środowy odcinek specjalny OiLibya Rally of Morocco zawodnicy z polskiego NAC Rally Teamu. Wtorkowe niepowodzenie (dachowanie na wydmie, a następnie ponadstukilometrowa jazd na holu) powetowała sobie zwłaszcza załoga Mitsubishi, która finiszowała z trzecim czasem w grupie T2. Niestety sędziowie zgotowali im niemiłą niespodziankę...

czytaj więcej