Archiwum aktualności

2012-10-18 | NAC Rally Team po III etapie OiLibya Rally of Morocco 2012

Szybko i bezboleśnie pokonali środowy odcinek specjalny OiLibya Rally of Morocco zawodnicy z polskiego NAC Rally Teamu. Wtorkowe niepowodzenie (dachowanie na wydmie, a następnie ponadstukilometrowa jazd na holu) powetowała sobie zwłaszcza załoga Mitsubishi, która finiszowała z trzecim czasem w grupie T2. Niestety sędziowie zgotowali im niemiłą niespodziankę...

czytaj więcej

2012-10-17 | NAC Rally Team po II etapie OiLibya Rally of Morocco 2012

Dachowanie Pajero, a następnie uciążliwe, wielogodzinne holowanie auta za ciężarówką to przygody, które spotkały Polaków z zespołu NAC Rally Team w drugim dniu OiLibya Rally Of Morocco 2012. Ne metę etapu dotarli o północy czasu polskiego, ale po całonocnych pracach znów są gotowi do walki.

czytaj więcej

2012-10-16 | NAC Rally Team po I etapie OiLibya Rally of Morocco 2012

Trzecie miejsce wśród samochodów grupy T2 i dziewiąte w klasie ciężarówek zajmują Polacy z zespołu NAC Rally Team po pierwszym etapie rajdy OiLibya Rally of Morocco 2012. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie drobne problemy techniczne...

czytaj więcej

2012-10-15 | NAC Rally Team na starcie OiLibya Rally of Morocco 2012

W optymistycznych nastrojach Polacy z zespołu NAC Rally Team stanęli dziś na starcie pierwszego etapu rajdu OiLibya Rally of Morocco 2012. Niedzielne badania kontrolne ich samochody zaliczyły bez większych problemów. Najbliższy tydzień nasi zawodnicy spędzą, zmagając się ze światową czołówką off-roaderów i pustynną trasą o długości ponad 2000 kilometrów.

czytaj więcej

2012-10-14 | NAC Rally Team na treningach przed OiLibya Rally of Morocco

Polacy z zespołu NAC Rally Team od kilku dni przebywają w Maroku, gdzie trenują przed rozpoczynającym się w poniedziałek (15.10) rajdem OiLibya Rally of Morocco. Na wydmach w okolicach Merzouga wykorzystują intensywnie czas, by udoskonalić swe umiejętności prowadzenia na piasku ciężarowego Unimoga oraz Mitsubishi Pajero T2.

czytaj więcej