Archiwum aktualności

2012-10-05 | NAC Rally Team przed startem w OiLibya Rally of Morocco

Każdy wielki spektakl potrzebuje próby generalnej. Dla zbliżającego się już rajdu Dakar 2013 taką próbą będą zawody OiLibya Rally of Morocco, które rozpoczną się 15 października. Swój udział w nich zapowiedzieli najwięksi Dakarowi aktorzy, u boku których rywalizować będzie polski zespół NAC Rally Team. 

czytaj więcej

2012-09-21 | Classic Auto Track Day

W najbliższy weekend będzie można obejrzeć rajdowe zmagania jednego z klasycznych aut NAC Rally Team. Paweł Molgo (mistrz Polski RMPST 2011) po raz kolejny zasiądzie za kierownicą Porsche Carrera SC z 1978 roku.

czytaj więcej

2012-09-18 | Na warszawskich ulicach

Sznur Fiatów 125 sunących ulicami Warszawy stanowił codzienny widok... przed 30 laty, ale nie dziś! Verva Street Racing pozwolił mieszkańcom stolicy powrócić na chwilę do przeszłości. Grupa Polskich Fiatów, wyszykowanych jakby za chwilę miały wystartować w Rajdzie Monte Carlo, wśród których wyróżniała się klasyczna rajdówka NAC Rally Teamu z Pawłem Molgo za kierownicą, była jedną z atrakcji imprezy, którą obserwowało blisko 100 tysięcy widzów.

czytaj więcej

2012-09-14 | NAC Rally Team na Verva Street Racing

15 września, na ulicach Warszawy odbędzie się Verva Street Racing – prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji. Na stołecznych drogach zobaczymy najszybsze, najmocniejsze i najpiękniejsze pojazdy, które dadzą niezapomniany show. Impreza została podzielona na bloki tematyczne.

czytaj więcej

2012-09-14 | Nostalgiczne rajdowanie

Warkot silników pracujących na najwyższych obrotach, pisk rozgrzanych do czerwoności hamulców, wyczerpani do cna zawodnicy – z takimi obrazami (i dźwiękami) kojarzą się zwykle rajdy samochodowe. Ale nie wszystkie. I Historyczny Rajd Polski, który odbył się w dniach 7-9 września, miał nieco inne oblicze. Choć nie zabrakło na nim również walki i emocji, najważniejszą rolę odgrywały jednak precyzja i opanowanie. Jeśli ścigać się, to dostojnie!

czytaj więcej