Archiwum aktualności

2012-09-07 | NAC Rally Team w Historycznym Rajdzie Polski

Już 7 września (piątek) wystartuje kolejny Historyczny Rajd Polski.  Ta impreza, zaraz po Rajdzie Monte Carlo, jest najstarszym rajdem w Europie. Pierwsza edycja odbyła się w 1921 roku. To już klasyka zmagań motoryzacyjnych. 

czytaj więcej

2012-08-31 | Rajdowa kuchnia – blaski i cienie życia serwisanta

Rajd to dla nich okres wytężonej, nielimitowanej pracy, podczas której zdarza im się wielokrotnie nie dosypiać, nie jeść, moknąć na deszczu... Pozostają zwykle anonimowi, bywają czasem niedoceniani, ale często to ich zasługą jest sukces całego zespołu. Życie rajdowych serwisantów pełne jest wyrzeczeń, ale bywa również satysfakcjonujące – w ramach pracy można zwiedzić obce kraje, przeżyć niezwykłą przygodę, a na koniec świętować z całym zespołem sukces na mecie.

czytaj więcej

2012-08-29 | Retro kontra off-road

W ostatni weekend runda Classic Auto Track Day w Ułężu. Już za dwa tygodnie I Historyczny Rajd Polski w Krakowie, tydzień później Verva Street Racing w Warszawie, a w kolejny weekend... znowu Track Day, tym razem na torze w Miedzianej Górze.

czytaj więcej

2012-08-27 | Classic Auto Truck Day

W minioną sobotę NAC Rally Team w składzie: Paweł Molgo/Patryk Chmurski wziął udział w kolejnej odsłonie Classic Auto Truck Day.

czytaj więcej

2012-08-21 | NRT na Rajdzie Maroka

W dniach 14-20 października 2012 odbędzie się Rajd Maroka, w którym nie zabraknie NAC Rally Team! Nasi kierowcy wystąpią w dwóch kategoriach: T2 i T4. Mitsubishi Pajero pokieruje Paweł Molgo, a pilotować mu będzie Ernest Górecki. W ciężarowym Mercedesie Unimog pojadą Piotr Domownik, Jarosław Jandrowicz i Krzysztof Kretkiewicz- nowa twarz w NAC Rally Team.

czytaj więcej