Archiwum aktualności

2012-07-12 | NAC Rally Team po IV etapie Silk Way Rally

Z etapu na etap Paweł Molgo i Ernest Górecki z NAC Rally Team awansują w klasyfikacji generalnej maratonu Silk Way Rally 2012. Polacy choć dysponują autem zbudowanym w specyfikacji grupy T2, w którym - zgodnie z regulaminem - wiele podzespołów jest seryjnych, dzielnie walczą na piekielnie trudnej trasie, która wyeliminowała już z walki blisko połowę stawki zawodników, w tym wielu ze światowej czołówki!

czytaj więcej

2012-07-11 | NAC Rally Team po III etapie Silk Way Rally 2012

Obfite ulewy sprowadziły nad rajd Silk Way Rally stan klęski żywiołowej, ale mimo to nikt nie myśli o przerwaniu zawodów. W tych ciężkich warunkach bardzo dobrze radzi sobie ekipa polskiego Mitsubishi Pajero T2 – Paweł Molgo i Ernest Górecki, która we wtorek osiągnęła najlepszy czas spośród polskich załóg. 

czytaj więcej

2012-07-10 | Silk Way Rally 2012...

Wyruszając na rajd Silk Way Rally, Polacy z zespołu NAC Rally Team spodziewali się, że będzie to wyprawa pełna przygód. Na etapach o długości kilkuset kilometrów prowadzących po dzikich, rosyjskich bezdrożach niespodzianki czyhają niemal na każdym kroku. Polskie załogi Mitsubishi i Unimoga z opresji wychodzą jednak obronną ręką, a zawodnicy są zadowoleni z wyników.


czytaj więcej

2012-07-09 | NAC Rally Team rozpoczął zmagania w Silk Way Rally 2012

Ponad 100 samochodów i 25 ciężarówek stanęło na starcie 4. edycji maratonu Silk Way Rally rozgrywanego na terenie Rosji. Wśród nich są Polacy z zespołu NAC Rally Team: załoga samochodu Mitsubishi Pajero T2 – Paweł Molgo i Ernest Górecki, oraz ekipa ciężarowego Unimoga – Piotr Domownik, Beata Sadowska i Jarosław Kazberuk. Po oficjalnym rozpoczęciu zawodów w Moskwie, w niedzielę zawodnicy rywalizowali już na pierwszym odcinku o długości 258 kilometrów.

czytaj więcej

2012-06-30 | Tajna broń NAC Rally Team

Na czas Silk Way Rally do zespołu NAC Rally Team dołączyła trójka znanych pilotów: dziennikarka Beata Sadowska i Jarek Kazberuk, którzy wraz z Piotrem Domownikiem stworzą załogę Unimoga T4, oraz Ernest Górecki, którego zadaniem będzie pilotowanie Pawła Molgo, startującego Mitsubishi Pajero w grupie T2.

czytaj więcej