Archiwum aktualności

2012-06-27 | Nostalgia pełna adrenaliny

Motoryzacyjne hobby miewa różne oblicza – czasem jest to emocjonujący off-road, a czasem nostalgiczne wyścigi youngtimerami. Zakochany w samochodach Paweł Molgo, w którego żyłach – jak mawia – płynie benzyna zamiast krwi, z powodzeniem łączy nawet tak odległe pasje. Wyścig torowy,  w którym w najbliższy weekend weźmie udział swoim Porsche 911, będzie jednocześnie rozgrzewką przed tygodniowym maratonem off-roadowym po rosyjskich bezdrożach.

czytaj więcej

2012-05-14 | Finał węgierskich zawodów XLavina IV. Rábaköz Cup

Niedzielny, finałowy etap węgierskich zawodów XLavina IV. Rábaköz Cup nie wpłynął na zmianę wyglądu klasyfikacji grupy T2, w której rywalizowali Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz. Zawodnicy NAC Rally Team zajęli ostatecznie piąte miejsce. Druga z rajdówek zespołu, ciężarowy Unimog, którym startowali Piotr Domownik i Ernest Górecki, zwyciężyła w grupie T4, jednak jej jedyny rywal, węgierska Scania, w ogóle nie osiągnęła mety.


czytaj więcej

2012-05-12 | NAC Rally Team na półmetku XLavina IV. Rábaköz Cup 2012

Zespół NAC Rally Team dotarł do półmetka zawodów XLavina IV. Rábaköz Cup, które na Węgrzech, w okolicach miejscowości Kapuvar, zgromadziły środkowoeuropejską czołówkę zawodników cross-country. Wyniki rajdu zaliczane są do klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych oraz Pucharu FIA CEZ.

czytaj więcej

2012-05-11 | NAC Rally Team rozpoczął walkę w XLavina IV. Rábaköz Cup 2012

Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz zajmują 6. pozycję w grupie T2 po pierwszym odcinku specjalnym rajduXLavina IV. Rábaköz Cup, który w piątek rozpoczął się w węgierskim Kapuvarze. W klasie ciężarówek, w której startują tylko dwie załogi, miejsce... drugie zajmują Piotr Domownik i Ernest Górecki.

czytaj więcej

2012-05-10 | Silk Way Rally – rosyjska kanikuła

Jeszcze więcej odcinków specjalnych i znacznie mniej dojazdówek – tak organizatorzy rosyjskiego Silk Way Rally zachęcają do uczestnictwa w rajdzie czołowych kierowców świata. Obok nich do walki stanie również polski zespół NAC Rally Team, w którego barwach wystartują dwa auta rajdowe.


czytaj więcej