Archiwum aktualności

2018-09-11 | I etap Turkmen Desert Race – 240 kilometrów pustynnego horroru

We wtorek załoga NAC Rally Team w składzie Paweł Molgo – Rafał Marton rozpoczęła zmagania w maratonie Turkmen Desert Race, którego trasę wyznaczył jeden z najsłynniejszych kierowców cross-country na świecie – Jean-Louis Schlesser, nieprzypadkowo obierając za miejsce batalii egzotyczny Turkmenistan. Już pierwszy etap wysoko zawiesił poprzeczkę przed zawodnikami. Polacy choć jazdę rozpoczęli ostrożnie, świetnie sobie poradzili, plasując się na dobrej, 12. pozycji.

czytaj więcej

2018-09-11 | Startuje Turkmen Desert Race 2018 – wyprawa w nieznane w wybornym towarzystwie

W doborowej stawce zawodników Paweł Molgo i Rafał Marton (NAC Rally Team) rozpoczynają dziś rywalizację w nowym maratonie cross-country Turkmen Desert Race, w trakcie którego pokonają 1614 kilometrów, w tym 1203 km na czas. Premierowa edycja rajdu zgromadziła na starcie 74 pojazdy, w tym MINI John Cooper Works Rally Naniego Romy i Peugeota 3008 DKR Harry'ego Hunta.

czytaj więcej

2018-09-03 | Wyprawa w nieznane – NAC Rally Team przed startem w Turkmen Desert Race

Co najmniej 83 zespoły cross-country staną na starcie pierwszej edycji maratonu Turkmen Desert Race, który 11 września rozpocznie się w Amulu. Polskę reprezentować będzie utytułowana załoga NAC Rally Team w składzie Paweł Molgo – Rafał Marton. Rajdówka naszych zawodników oraz wozy techniczne dołączyły właśnie do konwoju organizatorów zmierzającego w stronę startu.

czytaj więcej

2018-08-07 | Przedwczesny finał 38. Rajdu Polskie Safari

Wydawało się, że trzecią lokatę w 38. Rajdzie Polskie Safari załoga NAC Rally Team ma już jak w banku. Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz po spokojnym początku z oesu na oes jechali coraz szybciej, konsekwentnie zbliżając się do swych najgroźniejszych rywali – Miroslava Zapletala w Fordzie F-150 EVO oraz Michała Małuszyńskiego w MINI All4 Racing. Niestety pechowa awaria niedawno zamontowanych, nowych pomp paliwa uniemożliwiła Toyocie Hilux dotarcie do mety zawodów.

czytaj więcej

2018-07-31 | NAC Rally Team na starcie Rajdu Polskie Safari 2018

- Rajd Polskie Safari traktuję jako rozgrzewkę przed wrześniowym Turkmen Desert Race, co nie oznacza, że zamierzam walczyć na pół gwizdka. Damy z siebie wszystko, ograniczając jedynie nadmierne ryzyko, by nie uszkodzić auta przed wyjazdem do Turkmenistanu – mówi Paweł Molgo przed zaplanowaną na najbliższy weekend III rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. 

czytaj więcej