Archiwum aktualności

2018-07-30 | Turkmen Desert Race 2018 – wyprawa w nieznane

Po sukcesach w Africa Eco Race i Rajdzie Maroka, występach w Silk Way Rally i mistrzowskich tytułach w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych zespół NAC Rally Team postawił przed sobą nowe wyzwanie – występ w premierowej edycji maratonu Turkmen Desert Race, który odbędzie się w dniach 11-15 września. Dla Pawła Molgo i towarzyszącego mu pilota Rafała Martona będzie to wyprawa w nieznane – w Turkmenistanie nigdy jeszcze nie organizowano terenowego rajdu o tak wysokim, międzynarodowym statusie.

czytaj więcej

2018-05-29 | NAC Rally Team tuż za podium Columna Medica Rajd Safari 2018

Blisko półroczna przerwa w występach w rajdach cross-country nie wywarła większego wpływu na wysoką formę Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza, którzy na rozegranym w miniony weekend rajdzie Columna Medica Rajd Safari długo zajmowali pozycję wiceliderów i dopiero pechowa awaria półosi na 40 km przed metą zepchnęła ich na 4. miejsce w klasyfikacji generalnej i 2. w grupie T1. Zawody wygrali Michał i Julita Małuszyńscy.(brak)

czytaj więcej

2018-05-25 | NAC Rally Team na starcie Columna Medica Rajd Safari 2018

Ich głównym celem w tegorocznym sezonie jest nowy maraton Jeana-Louisa Schlessera – Turkmen Desert Race, który odbędzie się we wrześniu. By dobrze się do niego przygotować, Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz planują wziąć udział w kilku rundach Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Pierwszym rajdem w kalendarzu zespołu NAC Rally Team jest Columna Medica Rajd Safari, który już w ten weekend rozegrany zostanie na terenie Poligonu Drawskiego.

czytaj więcej

2018-04-27 | Powrót na Jedwabny Szlak. Rajdowe plany NAC Rally Team na sezon 2018

Starty w zawodach rozgrywanych w Polsce, we Włoszech i... Turkmenistanie planuje Paweł Molgo, mistrz Polski RMPST z 2014 i 2015 roku, którego zabrakło na inauguracyjnej rundzie RMPST 2018. Zespół NAC Rally Team, którego jest liderem, w tym sezonie zamierza skoncentrować się na wybranych rajdach cross-country z cyklu RMPST i Pucharu Świata FIA, a także zawitać na nowym maratonie Turkmen Desert Race organizowanym przez Jeana-Louisa Schlessera. Na koniec roku zespół być może powróci do Dakaru, by ponownie wystąpić w maratonie Africa Eco Race, w którym zwyciężył w 2015 roku w grupie aut seryjnych.

czytaj więcej

2017-11-30 | Pechowa trzynastka. NAC Rally Team kończy swój udział w East African Safari Classic Rally 2017

Awaria skrzyni biegów wykluczyła niestety polską załogę NAC Rally Team z rywalizacji w rajdzie East African Safari Classic Rally 2017. Na trzy dni przed końcem maratonu Polacy zajmowali bardzo dobre 13. miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. „Trzynastka” okazała się niestety dla nich pechowa... 

czytaj więcej