Archiwum aktualności

2018-09-11 | Startuje Turkmen Desert Race 2018 – wyprawa w nieznane w wybornym towarzystwie

W doborowej stawce zawodników Paweł Molgo i Rafał Marton (NAC Rally Team) rozpoczynają dziś rywalizację w nowym maratonie cross-country Turkmen Desert Race, w trakcie którego pokonają 1614 kilometrów, w tym 1203 km na czas. Premierowa edycja rajdu zgromadziła na starcie 74 pojazdy, w tym MINI John Cooper Works Rally Naniego Romy i Peugeota 3008 DKR Harry'ego Hunta.

czytaj więcej

2018-09-03 | Wyprawa w nieznane – NAC Rally Team przed startem w Turkmen Desert Race

Co najmniej 83 zespoły cross-country staną na starcie pierwszej edycji maratonu Turkmen Desert Race, który 11 września rozpocznie się w Amulu. Polskę reprezentować będzie utytułowana załoga NAC Rally Team w składzie Paweł Molgo – Rafał Marton. Rajdówka naszych zawodników oraz wozy techniczne dołączyły właśnie do konwoju organizatorów zmierzającego w stronę startu.

czytaj więcej

2018-08-07 | Przedwczesny finał 38. Rajdu Polskie Safari

Wydawało się, że trzecią lokatę w 38. Rajdzie Polskie Safari załoga NAC Rally Team ma już jak w banku. Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz po spokojnym początku z oesu na oes jechali coraz szybciej, konsekwentnie zbliżając się do swych najgroźniejszych rywali – Miroslava Zapletala w Fordzie F-150 EVO oraz Michała Małuszyńskiego w MINI All4 Racing. Niestety pechowa awaria niedawno zamontowanych, nowych pomp paliwa uniemożliwiła Toyocie Hilux dotarcie do mety zawodów.

czytaj więcej

2018-07-31 | NAC Rally Team na starcie Rajdu Polskie Safari 2018

- Rajd Polskie Safari traktuję jako rozgrzewkę przed wrześniowym Turkmen Desert Race, co nie oznacza, że zamierzam walczyć na pół gwizdka. Damy z siebie wszystko, ograniczając jedynie nadmierne ryzyko, by nie uszkodzić auta przed wyjazdem do Turkmenistanu – mówi Paweł Molgo przed zaplanowaną na najbliższy weekend III rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. 

czytaj więcej

2018-07-30 | Turkmen Desert Race 2018 – wyprawa w nieznane

Po sukcesach w Africa Eco Race i Rajdzie Maroka, występach w Silk Way Rally i mistrzowskich tytułach w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych zespół NAC Rally Team postawił przed sobą nowe wyzwanie – występ w premierowej edycji maratonu Turkmen Desert Race, który odbędzie się w dniach 11-15 września. Dla Pawła Molgo i towarzyszącego mu pilota Rafała Martona będzie to wyprawa w nieznane – w Turkmenistanie nigdy jeszcze nie organizowano terenowego rajdu o tak wysokim, międzynarodowym statusie.

czytaj więcej