Archiwum aktualności

2018-05-29 | NAC Rally Team tuż za podium Columna Medica Rajd Safari 2018

Blisko półroczna przerwa w występach w rajdach cross-country nie wywarła większego wpływu na wysoką formę Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza, którzy na rozegranym w miniony weekend rajdzie Columna Medica Rajd Safari długo zajmowali pozycję wiceliderów i dopiero pechowa awaria półosi na 40 km przed metą zepchnęła ich na 4. miejsce w klasyfikacji generalnej i 2. w grupie T1. Zawody wygrali Michał i Julita Małuszyńscy.(brak)

czytaj więcej

2018-05-25 | NAC Rally Team na starcie Columna Medica Rajd Safari 2018

Ich głównym celem w tegorocznym sezonie jest nowy maraton Jeana-Louisa Schlessera – Turkmen Desert Race, który odbędzie się we wrześniu. By dobrze się do niego przygotować, Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz planują wziąć udział w kilku rundach Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Pierwszym rajdem w kalendarzu zespołu NAC Rally Team jest Columna Medica Rajd Safari, który już w ten weekend rozegrany zostanie na terenie Poligonu Drawskiego.

czytaj więcej

2018-04-27 | Powrót na Jedwabny Szlak. Rajdowe plany NAC Rally Team na sezon 2018

Starty w zawodach rozgrywanych w Polsce, we Włoszech i... Turkmenistanie planuje Paweł Molgo, mistrz Polski RMPST z 2014 i 2015 roku, którego zabrakło na inauguracyjnej rundzie RMPST 2018. Zespół NAC Rally Team, którego jest liderem, w tym sezonie zamierza skoncentrować się na wybranych rajdach cross-country z cyklu RMPST i Pucharu Świata FIA, a także zawitać na nowym maratonie Turkmen Desert Race organizowanym przez Jeana-Louisa Schlessera. Na koniec roku zespół być może powróci do Dakaru, by ponownie wystąpić w maratonie Africa Eco Race, w którym zwyciężył w 2015 roku w grupie aut seryjnych.

czytaj więcej

2017-11-30 | Pechowa trzynastka. NAC Rally Team kończy swój udział w East African Safari Classic Rally 2017

Awaria skrzyni biegów wykluczyła niestety polską załogę NAC Rally Team z rywalizacji w rajdzie East African Safari Classic Rally 2017. Na trzy dni przed końcem maratonu Polacy zajmowali bardzo dobre 13. miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. „Trzynastka” okazała się niestety dla nich pechowa... 

czytaj więcej

2017-11-29 | Morderczy maraton – załoga NAC Rally Team awansuje w klasyfikacji East African Safari Classic Rally

Po zasłużonym dniu odpoczynku zawodnicy biorący udział w klasycznym Rajdzie Safari – East African Safari Classic Rally – rozpoczęli we wtorek drugą, czterodniową fazę rywalizacji. Na V etapie organizatorzy zafundowali im bardzo trudne trzy oesy, w tym jeden 155–kilometrowy na terenie Tanzanii o charakterze maratonu. W rezultacie zmienił się lider rajdu, którym został Brytyjczyk Richard Jackson w Porsche 911. Znakomita jazda, a w efekcie 14. lokata załogi NAC Rally Team w klasyfikacji dnia pozwoliła im awansować na 13. miejsce w generalce zawodów. 

czytaj więcej