Archiwum aktualności

2017-01-30 | Rajdowe pierwiosnki – Polacy walczą w czołówce 20. edycji Historycznego Rajdu Monte Carlo 2017

Początek 20. edycji Historycznego Rajdu Monte Carlo 2017 okazał się bardzo udany dla polskich zawodników, którzy podjęli rywalizację w jednym z najbardziej prestiżowych rajdów samochodów klasycznych. Załoga NAC Rally Team – Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz – po pierwszych odcinkach specjalnych, które odbyły się w weekend, plasuje się na 20. miejscu wśród blisko 300 załóg, w tym 6 z Polski. Jeszcze wyżej sklasyfikowani są Stanisław i Andrzej Postawkowie (miejsce 8.) oraz Jacek Miller i Maciej Orzechowski (miejsce 15.). 

czytaj więcej

2017-01-23 | Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz gotowi do startu w 20. jubileuszowej edycji Historycznego Rajdu Monte Carlo

Blisko 400 ekip z całego świata zgłosiło się do udziału w jubileuszowej, 20. edycji  Historycznego Rajdu Monte Carlo, która rozpocznie się 25 stycznia. Wśród 300 załóg, które zakwalifikowały się do startu, nie mogło zabraknąć mocnej reprezentacji biało-czerwonych złożonej z sześciu samochodów. Za kierownicą jednego z nich, 41-letniego Fiata 125p, zasiądzie Paweł Molgo, który wraz z Januszem Jandrowiczem po raz 5. weźmie udział w tych prestiżowych zawodach.

czytaj więcej

2016-09-18 | Finał Balkan Offroad Rallye 2016 - sprawa honoru

Dużymi ambicjami wykazali się polscy zawodnicy startujący w maratonie Balkan Offroad Rallye, którzy do ostatnich metrów walczyli o poprawienie wyniku w klasyfikacji generalnej. Zibi Popielarczyk i Daniel Potocki rzutem na taśmę odzyskali 2. lokatę w klasie extreme, a Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz awansowali z 6. na 5. miejsce w klasie cross-country. Adam Bomba i Michał Bomba utrzymali 10. pozycję w klasie.

czytaj więcej

2016-09-17 | Zmarnowany wysiłek – kara czasowa dla załogi NAC Rally Team przekreśla jej szansę na podium Balkan Offroad Rallye

Trzeci czas uzyskany na mecie przedostatniego, VII etapu gwarantował Pawłowi Molgo i Januszowi Jandrowiczowi wysokie miejsce na podium klasyfikacji generalnej Balkan Offroad Rallye. Dobry nastrój w zespole Polaków popsuli jednak sędziowie, którzy przed finałowym etapem przyznali im 30 minut kary za przekraczanie dozwolonej prędkości w strefach kontrolnych. - To dla mnie zupełnie niezrozumiała decyzja! Mam wrażenie, że jest to wymysł na potrzebę chwili – komentuje rozgoryczony Paweł Molgo.

czytaj więcej

2016-09-16 | Im trudniej tym lepiej – NAC Rally Team awansuje do czołowej trójki Balkan Offroad Rallye

Zwycięstwo odniesione na VI etapie maratonu Balkan Offroad Rallye oraz anulowanie przez sędziów błędnie przyznanej kary 50 minut sprawiły, że na dwa dni przed zakończeniem rajdu załoga NAC Rally Team – Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz – przesunęła się na wysokie 3. miejsce w klasyfikacji generalnej z realnymi perspektywami na dalszy awans. - Będziemy walczyć do samego końca, choć być może „zabraknie” nam kilometrów na odrobienie strat do rywali. Ale wszystko się jeszcze może zdarzyć! – mówi aktualny mistrz Polski, Paweł Molgo.

czytaj więcej