NAC Rally Team na mecie...

Meta w Pekinie – taki był główny cel wszystkich zawodników rywalizujących w maratonie Silk Way Rally 2016. Na trasę o długości ponad 10 tysięcy kilometrów wyruszyli dokładnie dwa tygodnie temu z Placu Czerwonego w Moskwie. Przemierzając bezdroża Rosji, Kazachstanu oraz Chin, przeżyli mnóstwo przygód: sukcesów, a czasem niepowodzeń, i tylko najwytrwalsi dotarli do Ptasiego Gniazda – stadionu olimpijskiego w Pekinie, gdzie narysowana była linia kończąca zmagania. W gronie śmiałków, którzy ukończyli Silk Way Rally 2016, były obie załogi NAC Rally Team: samochodowa (Paweł Molgo i Ernest Górecki) oraz ciężarowa (Piotr Domownik, Janusz Jandrowicz i Michał Ungurian). 

czytaj więcej

XIII etap Silk Way Rally 2016 – szczęśliwa trzynastka

2016-07-23

Rozegrany w piątek XIII etap Silk Way Rally 2016 wbrew obawom nie przyniósł pecha załogom NAC Rally Team. Wręcz przeciwnie – oba auta Polaków dotarły do kolejnego obozu, skąd od mety w Pekinie dzielą ich już tylko dwa dni zmagań, w tym jeden z pomiarem czasu. 

XII etap Silk Way Rally 2016 – chińskie piekło-niebo

2016-07-21

666 kilometrów, w tym 425 km na czas, to złowrogo brzmiące zadanie, z którym musieli się zmierzyć podczas XII etapu zawodnicy rywalizujący w Silk Way Rally 2016. Choć trasa rzeczywiście okazała się piekielnie trudna pod względem off-roadowym i nawigacyjnym, rajdowcy zgodnie przyznawali, że na szczytach wydm czuli się jak... w niebie.