Krzysztof Kretkiewicz –...

Za kierownicą... odpoczywa. Nawet jadąc 8 godzin non stop załadowanym po dach TIR-em, bo tak czasem lubi spędzać wakacje. Współpracując z NAC Rally Team, Krzysztof Kretkiewicz łączy swoje dwie życiowe pasje: zamiłowanie do rajdów terenowych (jest jednym z najbardziej utytułowanych quadowców w Polsce) z bezgraniczną sympatią do pojazdów „wagi ciężkiej”.

czytaj więcej

Bartosz Siek – w terenowej izbie przyjęć

2016-05-18

Mówią o nim „Off-road Doctor”, bo specjalizuje się w leczeniu, operacjach i rehabilitacji terenówek. Nie boi się nawet dokonywać pod presją czasu tak skomplikowanych zabiegów jak transplantacje na żywym organizmie. Większość jego pacjentów wraca do pełni sił i długo jeszcze cieszy się zdrowiem. - Kocham wszystko, co ma silnik, koła i kierownicę! Poprawianie „fabryki” to może życiowe hobby - deklaruje Bartosz Siek, który podczas lipcowego Silk Way Rally będzie sprawował pieczę nad rajdówkami NAC Rally Team.

My name is Tracz. Andrzej Tracz

2016-05-11

Jest byłym żołnierzem zawodowym rozpoznania, dzięki czemu potrafi profesjonalnie podsłuchiwać, zna alfabet Morse'a i jeśli trzeba, za pomocą małego radyjka nawiąże łączność z Nowym Jorkiem. Nie lubi monotonnego życia, dlatego skacze ze spadochronem, eksploruje jaskinie, pływa po morzach i oceanach (jest dumnym posiadaczem większości „wodnych” patentów). W poszukiwaniu dalszych ekstremalnych doznań Andrzej Tracz dołączył do zespołu serwisowego Rally4x4 obsługującego NAC Rally Team, z którym w lipcu wyruszy na Silk Way Rally 2016.