Paweł Molgo i Maciej Marton...

Ponad pół roku, czyli od czasu rozegranego w listopadzie 2020 rajdu Baja Portalegre do dziś, trwał rozbrat z rajdowymi trasami lidera ekipy NAC Rally Team - Pawła Molgo, co było wynikiem wydłużonej przez pandemię przerwy zimowej. Zaplanowany na najbliższy weekend rajd Baja Wysoka Grzęda, w którym Paweł Molgo wystąpi w duecie z Maciejem Martonem, będzie okazją do przypomnienia sobie rajdowego fachu przed nadchodzącym, bogatym w wydarzenia sezonem.

czytaj więcej

NAC Rally Team najlepszym zespołem sponsorskim rajdu Baja Drawsko!

2021-05-18

Podczas Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie nie było mocnych na zawodników reprezentujących NAC Rally Team, którzy pewnie zwyciężyli rajd w klasyfikacji sponsorskiej. Trudna trasa, „kwietniowa” aura i pierwszorzędni rywale, z którymi przyszło im się zmagać, sprawiły, że tym większa jest satysfakcja z wywalczonego wyniku. Zwłaszcza, że prawie do ostatnich dni nie było pewne, czy obostrzenia rządowe związane z pandemią nie spowodują odwołania długo wyczekiwanego otwarcia sezonu.

Wysokie aspiracje i mnóstwo niewiadomych – NAC Rally Team u progu sezonu 2021

2021-05-18

Niespodziewana ingerencja natury w poukładany żywot człowieka na Ziemi wprowadziła chaos we wszystkich aspektach życia, w tym również w wąskiej dziedzinie rajdów terenowych. W ubiegłym sezonie koronawirus spowodował, że blisko połowa zaplanowanych zawodów nie odbyła się. Tegoroczny kalendarz imprez pęka (teoretycznie) w szwach, ale nikt nie może być pewien dalszego przebiegu wydarzeń. Zawodnicy NAC Rally Team przygotowani są na każdy scenariusz, a ich celem są jak zwykle polskie i europejskie trofea rangi mistrzowskiej.