Limit pecha wyczerpany....

– Zabrakło nam szczęścia. W Turkmenistanie zawiódł nowy silnik, który uległ niespodziewanej awarii, eliminując nas z walki. Bardzo żałuję, bo początek rajdu był dla nas bardzo obiecujący, otwierając przed nami perspektywy na zajęcie miejsca w czołowej piątce klasyfikacji końcowej. Do Polski wróciliśmy więc pełni niedosytu, za to pod ogromnym wrażeniem piękna i bezkresu pustyni Kara-kum – opowiada Paweł Molgo, który w dniach 7-15 września brał udział w maratonie Turkmen Desert Race.    

czytaj więcej

Finał Turkmen Desert Race 2018 – obiecujący początek

2018-09-17

Po pechowej awarii układu wtryskowego w Toyocie zespołu NAC Rally Team, która wykluczyła niestety Polaków z udziału w rajdzie Turkmen Desert Race, zacięta walka o końcowe zwycięstwo w rajdzie toczyła się jeszcze przez kolejne trzy dni. Na najwyższym miejscu podium stanął ostatecznie Nani Roma startujący MINI, który na mecie uzyskał ponad godzinę przewagi nad Mirkiem Zapletalem w Hummerze oraz najlepszym kierowcą klasy ciężarowej – Siarheiem Viazovichem w MAZ-ie.

Turkmen Desert Race – przedwczesny finał

2018-09-13

Awaria, jaka spotkała samochód Pawła Molgo i Rafała Martona, na II etapie Turkmen Desert Race, niestety okazała się niemożliwa do usunięcia w rajdowych warunkach i Polacy zmuszeni byli wycofać się z dalszej rywalizacji. Na trzy dni przed końcem maratonu załoga NAC Rally Team plasowała się na bardzo dobrej, 13. pozycji.