Do trzech razy sztuka! NAC...

– Nareszcie! Odczarowaliśmy Przasnysz i pokonaliśmy naszego odwiecznego rywala, Mirka Zapletala! Tegoroczna edycja rajdu Polskie Safari ułożyła się w pełni po naszej myśli – mówił na mecie zawodów Paweł Molgo, który w duecie z Januszem Jandrowiczem po sześciu pasjonujących odcinkach specjalnych uzyskał najlepszy czas wśród załóg samochodowych.

czytaj więcej

Odczarować Polskie Safari! Załoga NAC Rally Team na starcie trzeciej rundy RMPST

2019-08- 2

Zawody rozgrywane na „własnym boisku” i przed „własną publicznością” często nie są lubiane przez sportowców ze względu na presję, która im towarzyszy, oraz charakterystyczny dla nich...  brak szczęścia, niweczący często cały wysiłek. Taki właśnie dla załogi NAC Rally Team jest rajd Polskie Safari, odbywający się w podwarszawskim Przasnyszu. W najbliższy weekend Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz po raz trzeci staną na jego starcie z mocnym postanowieniem dotarcia do mety – najlepiej z jak najwyższym rezultatem. 

Sezon dopiero się rozkręca! Rajdowe plany NAC Rally Team na drugą połowę 2019 r.

2019-07-30

Po wakacyjnej przerwie zawodnicy NAC Rally Team wracają na rajdowe trasy! Już w najbliższy weekend Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz staną do walki o punkty Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych na starcie rajdu Polskie Safari w Przasnyszu. Druga połowa sezonu będzie dla nich bardzo intensywna, a jej ukoronowaniem będzie występ polskiej załogi za kierownicą nowego auta w klasycznym Rajdzie Safari rozgrywanym na terenach Kenii i Tanzanii.