Cała naprzód! - NAC Rally...

Dwa nowe samochody – terenowy Ford F-150 EVO oraz klasyczne Porsche 911 – będą stanowiły środek do osiągnięcia ambitnych celów, jakie w roku 2019 postawił przed swoim zespołem Paweł Molgo – szef NAC Rally Team. Trzykrotny triumfator Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych i zwycięzca maratonu Africa Eco Race w klasie aut seryjnych planuje w tegorocznym sezonie powalczyć między innymi o tytuł mistrza Europy Środkowej oraz wysoką lokatę na mecie klasycznego Rajdu Safari. 


czytaj więcej

Limit pecha wyczerpany. Wspomnienia z Turkmen Desert Race 2018

2018-11-16

– Zabrakło nam szczęścia. W Turkmenistanie zawiódł nowy silnik, który uległ niespodziewanej awarii, eliminując nas z walki. Bardzo żałuję, bo początek rajdu był dla nas bardzo obiecujący, otwierając przed nami perspektywy na zajęcie miejsca w czołowej piątce klasyfikacji końcowej. Do Polski wróciliśmy więc pełni niedosytu, za to pod ogromnym wrażeniem piękna i bezkresu pustyni Kara-kum – opowiada Paweł Molgo, który w dniach 7-15 września brał udział w maratonie Turkmen Desert Race.    

Finał Turkmen Desert Race 2018 – obiecujący początek

2018-09-17

Po pechowej awarii układu wtryskowego w Toyocie zespołu NAC Rally Team, która wykluczyła niestety Polaków z udziału w rajdzie Turkmen Desert Race, zacięta walka o końcowe zwycięstwo w rajdzie toczyła się jeszcze przez kolejne trzy dni. Na najwyższym miejscu podium stanął ostatecznie Nani Roma startujący MINI, który na mecie uzyskał ponad godzinę przewagi nad Mirkiem Zapletalem w Hummerze oraz najlepszym kierowcą klasy ciężarowej – Siarheiem Viazovichem w MAZ-ie.