II dzień Baja Europe 2019 –...

Choć samochód rajdowy w starciu ze zwinnym UTV-em teoretycznie nie ma większych szans na krętej trasie prowadzącej przez las, to jednak Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz zaprezentowali mistrzowskie umiejętności, wygrywając podczas drugiego dnia Baja Europe jeden z oesów i zajmując drugą lokatę na drugim z odcinków, gdzie szybsi od nich okazali się jedynie zwycięzcy klasyfikacji generalnej – Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz startujący Can-Amem. W klasie samochodów załoga NAC Rally Team nie miała sobie jednak równych, a tym samym przypieczętowała swój sukces w cyklu rocznym RMPST, sięgając po tytuł wicemistrzów Polski.

czytaj więcej

I dzień Baja Europe 2019 – złe dobrego początki

2019-10-23

– W tym roku towarzyszy nam zmienne szczęście – raz idzie nam lepiej, a raz nieco gorzej. Podczas pierwszego dnia Baja Europe było podobnie: po kiepskim otwarciu odrobiliśmy straty i aktualnie prowadzimy w klasie samochodów, a w generalce zajmujemy drugą lokatę – opowiada Paweł Molgo z zespołu NAC Rally Team, który wraz z Januszem Jandrowiczem zmierza po tytuł wicemistrza Polski w rajdach terenowych.

Teatr dwóch aktorów. Pasjonujący pojedynek Zapletala i Molgo w Szczecinku

2019-09-25

– Z takim rywalem jak Mirek Zapletal nie wstyd jest przegrać! Tym bardziej że walczyliśmy jak równy z równym, pozostawiając resztę rywali z tyłu. Oczywiście pozostaje mały niedosyt, bo każdy celuje w zwycięstwo, ale i tak wróciliśmy do domu bardzo zadowoleni – mówi Paweł Molgo po zajęciu 2. miejsca w rajdzie Baja Szczecinek, który był przedostatnią rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2019.