Finał Balkan Offroad Rallye...

Dużymi ambicjami wykazali się polscy zawodnicy startujący w maratonie Balkan Offroad Rallye, którzy do ostatnich metrów walczyli o poprawienie wyniku w klasyfikacji generalnej. Zibi Popielarczyk i Daniel Potocki rzutem na taśmę odzyskali 2. lokatę w klasie extreme, a Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz awansowali z 6. na 5. miejsce w klasie cross-country. Adam Bomba i Michał Bomba utrzymali 10. pozycję w klasie.

czytaj więcej

Zmarnowany wysiłek – kara czasowa dla załogi NAC Rally Team przekreśla jej szansę na podium Balkan Offroad Rallye

2016-09-17

Trzeci czas uzyskany na mecie przedostatniego, VII etapu gwarantował Pawłowi Molgo i Januszowi Jandrowiczowi wysokie miejsce na podium klasyfikacji generalnej Balkan Offroad Rallye. Dobry nastrój w zespole Polaków popsuli jednak sędziowie, którzy przed finałowym etapem przyznali im 30 minut kary za przekraczanie dozwolonej prędkości w strefach kontrolnych. - To dla mnie zupełnie niezrozumiała decyzja! Mam wrażenie, że jest to wymysł na potrzebę chwili – komentuje rozgoryczony Paweł Molgo.

Im trudniej tym lepiej – NAC Rally Team awansuje do czołowej trójki Balkan Offroad Rallye

2016-09-16

Zwycięstwo odniesione na VI etapie maratonu Balkan Offroad Rallye oraz anulowanie przez sędziów błędnie przyznanej kary 50 minut sprawiły, że na dwa dni przed zakończeniem rajdu załoga NAC Rally Team – Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz – przesunęła się na wysokie 3. miejsce w klasyfikacji generalnej z realnymi perspektywami na dalszy awans. - Będziemy walczyć do samego końca, choć być może „zabraknie” nam kilometrów na odrobienie strat do rywali. Ale wszystko się jeszcze może zdarzyć! – mówi aktualny mistrz Polski, Paweł Molgo.