Sztuka wyboru. Załoga NAC...

Po piątkowym, nieco pechowym rozpoczęciu zmagań w Rajdzie Terenowym Geotermia Lądek-Zdrój Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz w sobotę rzucili się do odrabiania strat. Ostatecznie na mecie zameldowali się z wyśmienitym drugim wynikiem w grupie rajdówek T1.

czytaj więcej

Do utraty tchu. Przedwczesny finał Riverside Baja 2019

2019-05-14

Drobne uszkodzenie układu dolotowego powietrza do silnika wynikające z pechowego splotu okoliczności zaprzepaściło szanse Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza na dobry wynik w   rajdzie Riverside Baja, który w miniony weekend został rozegrany na Węgrzech. Załoga NAC Rally Team może czuć jednak satysfakcję, bo do momentu wycofania się z zawodów jej Ford F150 EVO plasował się w ścisłej czołówce samochodów.

Rajdówka klasy premium – Ford F-150 EVO udanie zapoczątkował sezon NAC Rally Team

2019-05- 8

Toyota Hilux to obecnie najlepsza rajdówka na świecie, czego dowodem jest zwycięstwo odniesione przez Nassera Al-Attiyaha w rajdzie Dakar 2019. Czy więc przesiadka z Toyoty do Forda F-150 EVO, na którą zdecydował Paweł Molgo z zespołu NAC Rally Team, miała sens? Bez wątpienia tak, ale by to dostrzec, trzeba poznać historię obu samochodów oraz tajniki ich konstrukcji.