Finał Turkmen Desert Race...

Po pechowej awarii układu wtryskowego w Toyocie zespołu NAC Rally Team, która wykluczyła niestety Polaków z udziału w rajdzie Turkmen Desert Race, zacięta walka o końcowe zwycięstwo w rajdzie toczyła się jeszcze przez kolejne trzy dni. Na najwyższym miejscu podium stanął ostatecznie Nani Roma startujący MINI, który na mecie uzyskał ponad godzinę przewagi nad Mirkiem Zapletalem w Hummerze oraz najlepszym kierowcą klasy ciężarowej – Siarheiem Viazovichem w MAZ-ie.

czytaj więcej

Turkmen Desert Race – przedwczesny finał

2018-09-13

Awaria, jaka spotkała samochód Pawła Molgo i Rafała Martona, na II etapie Turkmen Desert Race, niestety okazała się niemożliwa do usunięcia w rajdowych warunkach i Polacy zmuszeni byli wycofać się z dalszej rywalizacji. Na trzy dni przed końcem maratonu załoga NAC Rally Team plasowała się na bardzo dobrej, 13. pozycji.

II etap Turkmen Desert Race – na przekór przeciwnościom

2018-09-13

Ponad 46-stopniowy upał, usterka silnika i problemy z ładowaniem bardzo utrudniły jazdę Pawłowi Molgo i Rafałowi Martonowi na II etapie Turkmen Desert Race, jednak nie pozbawiły ich ducha walki. Toyota Hilux zespołu NAC Rally Team na mecie szybkiego, 230-kilometrowego oesu zameldowała się z 15. czasem. W klasyfikacji generalnej Polacy wciąż zajmują bardzo dobrą 13. lokatę.