Pechowa trzynastka. NAC...

Awaria skrzyni biegów wykluczyła niestety polską załogę NAC Rally Team z rywalizacji w rajdzie East African Safari Classic Rally 2017. Na trzy dni przed końcem maratonu Polacy zajmowali bardzo dobre 13. miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. „Trzynastka” okazała się niestety dla nich pechowa... 

czytaj więcej

Morderczy maraton – załoga NAC Rally Team awansuje w klasyfikacji East African Safari Classic Rally

2017-11-29

Po zasłużonym dniu odpoczynku zawodnicy biorący udział w klasycznym Rajdzie Safari – East African Safari Classic Rally – rozpoczęli we wtorek drugą, czterodniową fazę rywalizacji. Na V etapie organizatorzy zafundowali im bardzo trudne trzy oesy, w tym jeden 155–kilometrowy na terenie Tanzanii o charakterze maratonu. W rezultacie zmienił się lider rajdu, którym został Brytyjczyk Richard Jackson w Porsche 911. Znakomita jazda, a w efekcie 14. lokata załogi NAC Rally Team w klasyfikacji dnia pozwoliła im awansować na 13. miejsce w generalce zawodów. 

NAC Rally Team na półmetku East Africa Safari Classic Rally

2017-11-26

– Startowałem w Silk Way Rally i Africa Eco Race, czyli dwóch z trzech najtrudniejszych maratonów off-roadowych na świecie, ale trasa East Africa Safari Classic Rally momentami jest równie ciężka! Tyle że tam jechaliśmy terenowymi autami rajdowymi, a tu 40–letnimi osobówkami... Ten rajd jest piekielnie trudny! – mówi Piotr Domownik, który w niedzielne popołudnie wraz z Pawłem Molgo dotarł do półmetka zawodów. Poniedziałek będzie dla Polaków z zespołu NAC Rally Team dniem zasłużonego relaksu.