Teatr dwóch aktorów....

– Z takim rywalem jak Mirek Zapletal nie wstyd jest przegrać! Tym bardziej że walczyliśmy jak równy z równym, pozostawiając resztę rywali z tyłu. Oczywiście pozostaje mały niedosyt, bo każdy celuje w zwycięstwo, ale i tak wróciliśmy do domu bardzo zadowoleni – mówi Paweł Molgo po zajęciu 2. miejsca w rajdzie Baja Szczecinek, który był przedostatnią rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 2019.

czytaj więcej

Seria niefortunnych zdarzeń. NAC Rally Team wycofuje się z Orlen Baja Poland 2019

2019-09-10

- Od samego początku sobotniego etapu czułem, że to nie mój dzień. Mimo to walczyliśmy, ale nic nie szło, tak jak powinno. W końcu nasze auto samo dało nam wyraźny znak, że nie chce jechać dalej, więc postanowiliśmy go posłuchać – mówi Paweł Molgo, który by nie ryzykować poważniejszego uszkodzenia rajdówki, wycofał się z rajdu.

NAC Rally Team na starcie Orlen Baja Poland 2019

2019-09-10

W otoczeniu gwiazd światowego motosportu Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz rozpoczęli w piątek (30.08) zmagania w zawodach Orlen Baja Poland, polskiej rundzie Pucharu Świata FIA w rajdach cross-country. Załoga NAC Rally Team zajmująca obecnie drugie miejsce w klasyfikacji rocznej mistrzostw Polski prolog pokonała zgodnie z założonym planem, finiszując tuż za Orlando Terranovą, aktualnym liderem Pucharu Świata. 7-kilometrową trasę najszybciej przejechał Kuba Przygoński, który o 2,5 sek. wyprzedził Krzysztofa Hołowczyca.