Do utraty tchu....

Drobne uszkodzenie układu dolotowego powietrza do silnika wynikające z pechowego splotu okoliczności zaprzepaściło szanse Pawła Molgo i Janusza Jandrowicza na dobry wynik w  rajdzie Riverside Baja, który w miniony weekend został rozegrany na Węgrzech. Załoga NAC Rally Team może czuć jednak satysfakcję, bo do momentu wycofania się z zawodów jej Ford F150 EVO plasował się w ścisłej czołówce samochodów.

czytaj więcej

Rajdówka klasy premium – Ford F-150 EVO udanie zapoczątkował sezon NAC Rally Team

2019-05- 8

Toyota Hilux to obecnie najlepsza rajdówka na świecie, czego dowodem jest zwycięstwo odniesione przez Nassera Al-Attiyaha w rajdzie Dakar 2019. Czy więc przesiadka z Toyoty do Forda F-150 EVO, na którą zdecydował Paweł Molgo z zespołu NAC Rally Team, miała sens? Bez wątpienia tak, ale by to dostrzec, trzeba poznać historię obu samochodów oraz tajniki ich konstrukcji.

W dobrym kierunku - załoga NAC Rally Team na podium Baja Drawsko 2019

2019-04-15

Kolejny rajd i kolejny raz finiszujemy na podium! To znak, że zmierzamy we właściwym kierunku, a moja przyjaźń z nowym Fordem zacieśnia się z każdym przejechanym kilometrem - mówi Paweł Molgo, który w miniony weekend w parze z Januszem Jandrowiczem wywalczył 2. miejsce w rajdzie Baja Drawsko.